Kuklus Liuksemburgo klubas iš Europos lygos atrankos pašalino "Rangers"

UEFA Europos lygos atrankoje - didžiulė staigmena: kuklus nykštukinės Liuksemburgo futbolo klubas "Niederkorn" iš turnyro pašalino Škotijos vicečempionus.

Ketvirtąją vietą Liuksemburgo futbolo pirmenybėse praėjusį sezoną užėmęs "Niederkorn" atsakomosiose rungtynėse rezultatu 2-0 nugalėjo Glazgo "Rangers" ir netikėtai škotus iš turnyro pašalino jau pirmajame atrankos etape.

Pirmasis susitikimas Škotijoje baigėsi minimalia "Rangers" pergalė. Atrodė, kad šiose rungtynėse "Rangers" ekipai liks tik ramiai sužaisti 90 minučių ir tęsti žygį Europos lygoje, tačiau Liuksemburgo komanda sukūrė tikrą šou.

Po pirmojo kėlinio rezultatas dar buvo 0-0, tačiau antrajame kėlinyje "Niederkorn" sugebėjo pasiekti du įvarčius. 66-ąją minutę šeimininkai įgijo vieno įvarčio pranašumą, o į nokdauną škotus pasiuntė 75-ąją minutę.

"Niederkorn" 2 - 0 "Rangers"
(Pirmas mačas: 0-1, galutinis rezultatas: 2-1)
66' [1 - 0] E. Francoise
75' [2 - 0] S. Thill

<iframe width="500" height="323" src="https://www.youtube.com/embed/n1KGew7rrC4" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

• Man Ager

Juokingiausia, kad jie jau stpdv žiūrėjo į antro etapo varžovus. Nes nu Liuksemburgo ir Lietuvos klubai - kaip galima nepraeit? O nepraeis nei vieni 😀. Komedija.

• +10
  • Milstas

Aš labai tikiuosi Trakai nepasišiukšlins, nes tie škotai lošti nemoka, nors spaudoj primeta bileką😀