Kuriozas prisidėjo prie "Šiaulių" fiasko Pakruojyje (VIDEO)

Du greiti įvarčiai ir traumos, dėl kurių rungtynes teko baigti ne pilnos sudėties, nubraukė „Šiaulių“ viltis pakoreguoti kovą dėl medalių „SMScredit.lt A lygos“ čempionate Pakruojyje. Dar pirmajame kėlinyje susikrovusi solidžią persvarą, „Kruoja“ savo pranašumu suabejoti neleido ir turnyro lentelėje aplenkė pagrindinius konkurentus „Trakus“, kurie savo XXIX-ojo turo rungtynes žais rytoj – 4:1 (3:1). Dublį šiame mače pasiekė Robertas Vėževičius

Viena efektyviausių komandų lygoje „Kruoja“ pateisino savo vardą jau dvikovos pradžioje, dusyk pataikydama į vartų stačiakampį ir įmušdama du įvarčius. Pirmasis jų į šiauliečių vartus krito po standartinės situacijos. Pakėlus kamuolį į baudos aikštelę, Valdas Pocevičius numetė jį link vartų, kur gynėjų be priežiūros paliktas R.Vėževičius pasinaudojo suteikta dovana 10-ąją minutę ir aplenkė vartininką, pasižymėdamas trečiajame mače paeiliui.

Rezultatui esant 0:0 iš labai patogios situacijos galva smūgiavęs virš vartų, Ričardas Beniušis savo šanso nepraleido 15-ąją minutę, puikiai išnaudodamas idealų Nerijaus Mačiulio perdavimą, po kurio komandos kapitonas atsidūrė vienas prieš „Šiaulių“ vartininką Andrei Stincą ir padvigubino „Kruojos“ persvarą.

Įvarčiai pakruojiškių, kurie ir toliau užtikrinai laikė iniciatyvą savo rankose, entuziazmo neatvėsino, tuo tarpu „Šiaulių“ situacija darėsi vis blogesnė. Dėl traumos rungtynių tęsti nebegalėjo ir vos po 18 minučių buvo pakeistas svečių kapitonas Edvinas Jasaitis.

33-ąją minutę Tautvydas Eliošius perėmė kamuolį aikštės viduryje ir puikiu perdavimu vieną prieš vartus dešinėje pusėje išvedė R.Beniušį. Link virpsto į tolimą vartų kampą nukreiptą puolėjo smūgį pataisė atskubėjęs R.Vėževičius.

Solidžia persvara „Kruoja“ džiaugėsi labai trumpai. Mindaugas Strauka išsaugojo kamuolį kairėje pusėje po perdavimo iš aikštės gilumos, parideno jį atskubėjusiam Jevgenijui Morozui, kuris tolimu smūgiu sušvelnino rezultatą

Antrajame kėlinyje žaidimas tapo atviresnis. Nenorėdami susitaikyti su pralaimėjimu, „Šiauliai“ ėmė atakuoti didesnėmis pajėgomis, atverdami erdves link savų vartų aikštės šeimininkams, kurie ėmė rengti pavojingus išpuolius.

Grubiai suklydus šiauliečių vartininkui, R.Beniušis perėmė jį prie pat galinės linijos, tačiau iš labai aštraus kampo nukreipti į vartus nesugebėjo, A.Stinca savo klaidą ištaisė, krisdamas puolėjui po kojomis.

Vėliau R.Vėževičius buvo labai arti trečiojo savo įvarčio 64-ąją minutę, bet po puikaus slalomo pro keturis varžovus labai stipriu smūgiu pasiuntė kamuolį virš vartų.

68-ąją minutę „Šiaulių“ situacija dar labiau pablogėjo. Dėl traumos rungtynių tęsti nebegalėjo ir Stjepanas Babičius. Kadangi svečiai jau buvo išnaudoję visus tris leistinus keitimus, jiems teko be vieno žaidėjo.

Netrukus į svečių vartus krito įvartis po dar vienos standartinės situacijos, tačiau rungtynių arbitras užfiksavo pasiuntusio kamuolį į tinklą Radanfaho Abu Bakro pražangą prieš Tamirlaną Kozubajevą.

Galimybę įmušti turėjo ir perdavimų komandos draugams negailėjęs N.Mačiulis. Puikioje pozicijoje sulaukęs kamuolio iš T.Eliošiaus, saugas įsiveržė į baudos aikštelę, bet stipriu smūgiu nepataikė į artimą vartų kampą.

Tašką rungtynėse padėjo Tomas Birškys. Po keitimo aikštėje pasirodęs saugas vienu lietimu „uždarė“ tikslų Aivaro Bagočiaus perdavimą iš kairės 86-ąją minutę.

Pakruojo „Kruoja“ – Šiaulių „Šiauliai“ 4:1 (3:1)

„Kruoja”: M.Matuzas, R.Abu Bakras, S.Nieminenas, V.Pocevičius, E.Pilypas, T.Eliošius, D.Jankauskas (87 min. A.Arlauskas), N.Mačiulis, R.Vėževičius (77 min. T.Birškys), A.Bagočius, R.Beniušis (90+2 min. M.Adamenko).

„Šiauliai”: A.Stinca, S.Caraulanas (40 min. D.Medžiaušis), T.Kozubajevas, V.Gašpuitis, J.Raziūnas, S.Babičius, E.Jasaitis (18 min. A.Juozapavičius), M.Strauka, J.Morozas, T.Vitukynas, N.Tokičius (46 min. E.Gasanovas).

Įvarčiai: R.Vėževičius (10, 33), R.Beniušis (15), T.Birškys (86); J.Morozas (34).

Geltonos kortelės: D.Jankauskas (45).

Rezultatyviausi čempionato žaidėjai: N.Tokičius („Šiauliai“) – 14, E.Razulis („Atlantas“) – 13, Elivelto („Ekranas“) – 12,  L.Kochanauskas („Trakai“), R.Beniušis („Kruoja“) ir L.Pilibaitis („Žalgiris“) – po 11 įvarčių.