Kuytas ir kompanija įveikė "Man Utd" (FOTO, 2 VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį sužaistose centrinėse Anglijos "Premier" lygos XXIX turo rungtynėse "Liverpool" komanda Šiaurės Vakarų derbyje savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 3-1 įveikė čempionate pirmaujančius principinius varžovus - "Man Utd" futbolininkus.

Aktyviau dvikovą pradėję 'raudonieji' įsiveržė į priekį 34 minutę, kuomet po fantastiško Luizo Suarezo slalomo baudos aikštelėje kamuolį iš kelių centimetrų atstumo į vartų tinklą pasiuntė Olandijos nacionalinės rinktinės puolėjas Dirkas Kuytas.

Kovo 4 dieną šešiasdešimtąjį jubiliejų šventusio Kenny Dalglisho auklėtiniai netruko padidinti persvarą - po "rezultatyvaus" Nani perdavimo pasižymėjo tas pats Kuytas.

[imgck]http://i51.tinypic.com/24yxthw.jpg[comment]Nani koja po susidūrimo su Carragheriu[/comment] Nervingoje kėlinio pabaigoje svečius ištiko dar viena nelaimė, mat po šiurkščios Jamie Carragherio pražangos iš aikštės su neštuvais buvo išneštas prieš tai "Liverpool" ekipai įvartį "dovanojęs" "Man Utd" saugas Nani. Portugalo trauma pasirodė esanti itin rimta.

Antroje mačo dalyje 'raudonieji velniai' perėmė iniciatyvą, tačiau jų atakos vaisių nedavė. Negana to, 65 minutę po baudos smūgio Kuytas pirmasis suskubo prie nuo Edwino van der Saro atšokusio kamuolio bei pelnė trečiąjį savo ir ekipos įvartį - 3-0.

"Man Utd" vienuolikę nuo gėdingo rezultato jau per teisėjo pridėtą laiką išgelbėjo Nani pakeitęs meksikietis Javieras Hernandezas.

Verta paminėti, jog šiame susitikime "Merseyside'o" klubo gretose debiutavo 35 milijonus svarų sterlingų kainavęs puolėjas Andy Carrollas.

Iškovoję tris taškus "Liverpool" futbolininkai pakilo į šeštąją turnyrinės lentelės vietą.

Tuo tarpu Sero Alexo Fergusono kariauna tik trimis taškais lenkia antroje pozicijoje žengiančia Londono "Arsenal" komandą, kuri taip pat yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis mažiau.

"Wolves" - Londono "Tottenham" dvikova baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 3-3.

"Liverpool" 3 - 1 "Man Utd"
34' [1 - 0] D. Kuyt
39' [2 - 0] D. Kuyt
65' [3 - 0] D. Kuyt
90' [3 - 1] J. Hernandez

"Wolves" 3 - 3 Londono "Tottenham"
20' [1 - 0] K. Doyle
30' [1 - 1] J. Defoe
35' [1 - 2] J. Defoe
40' [2 - 2] K. Doyle (iš 11 m. baudinio)
48' [2 - 3] R. Pavlyuchenko
87' [3 - 3] S. Fletcher