Kuyto įvartis atvėrė "Liverpool" klubui duris į Europos lygos aštuntfinalį (2 VIDEO) © Eurofootball.lt
Ketvirtadienį Senojo žemyno stadionuose buvo žaidžiamos likusios UEFA Europos lygos atsakomosios šešioliktfinalio rungtynės.

Dirko Kuyto įvartis po kampinio galva "Anfield" stadione 86 susitikimo minutę į Prahos "Sparta" ekipos vartus atvėrė "Liverpool" klubui duris į kitą turnyro etapą, mat prieš savaitę mačas Čekijoje baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

'Raudonieji' aštuntfinalyje išmėgins jėgas su "Braga" komanda, kuri rezultatu 2-0 atsirevanšavo mūsų kaimynams, Poznanės "Lech" futbolininkams, už pralaimėjimą svečiuose minimaliu skirtumu 1-0.

Kitame etape išvysime ir turtingąjį "Man City" klubą - savų žiūrovų akivaizdoje iškovoję pergalę solidžia persvara 3-0 anglai iš tolimesnių kovų dėl trofėjaus eliminavo Deivido Česnauskio Salonikų "Aris" vienuolikę. Lietuvis rungtynėms registruotas nebuvo.

Iš trijų Rusijos ekipų šešioliktfinalio barjerą peržengė dvi - nepasisekė tik Kazanės "Rubin" futbolininkams, kuriems kelią užkirto Enschedės "Twente" komanda.

Intriguojanti dvikova tarp Ispanijos ir Italijos ("Villarreal" - "Napoli") baigėsi pasaulio čempionate laimėjusios šalies ekipos triumfu.

UEFA Europos lygos aštuntfinalio etapas prasidės kovo 10 dieną.

Sankt Peterburgo "Zenit" 3 - 1 Berno "Young Boys"
(pirmas mačas 1 - 2, bendras rezultatas 4 - 3)
21' [0 - 1] A. Jemal
41' [1 - 1] D. Lazovic
52' [2 - 1] S. Semak
76' [3 - 1] R. Shirokov

Leverkuzeno "Bayer" 2 - 0 Charkovo "Metalist"
(pirmas mačas 4 - 0, bendras rezultatas 6 - 0)
47' [1 - 0] S. Rolfes
70' [2 - 0] M. Ballack

"Liverpool" 1 - 0 Prahos "Sparta"
(pirmas mačas 0 - 0, bendras rezultatas 1 - 0)
86' [1 - 0] D. Kuyt

Eindhoveno PSV 3 - 1 "Lille"
(pirmas mačas 2 - 2, bendras rezultatas 5 - 3)
22' [0 - 1] P.A. Frau
55' [1 - 1] B. Dzsudzsak
67' [2 - 1] J. Lens
73' [3 - 1] Marcelo

62' iš aikštės pašalintas P.A. Frau (PSV)

Maskvos "Spartak" 1 - 1 "Basel"
(pirmas mačas 3 - 2, bendras rezultatas 4 - 3)
15' [0 - 1] S. Chipperfield
90' [1 - 1] A. McGeady

Lisabonos "Sporting" 2 - 2 Glazgo "Rangers"
(pirmas mačas 1 - 1, bendras rezultatas 3 - 3)
20' [0 - 1] E.H. Diouf
42' [1 - 1] P. Mendes
83' [2 - 1] Y. Djalo
90' [2 - 2] M. Edu

Amsterdamo "Ajax" 2 - 0 Briuselio "Anderlecht"
(pirmas mačas 3 - 0, bendras rezultatas 5 - 0)
11' [1 - 0] M. Sulejmani
17' [2 - 0] M. Sulejmani

"Braga" 2 - 0 Poznanės "Lech"
(pirmas mačas 0 - 1, bendras rezultatas 2 - 1)
8' [1 - 0] Alan
36' [2 - 0] Lima

87' iš aikštės pašalintas M. Kikut ("Lech")

Kijevo "Dinamo" 4 - 0 Stambulo "Besiktas"
(pirmas mačas 4 - 1, bendras rezultatas 8 - 1)
3' [1 - 0] O. Vukojevic
55' [2 - 0] A. Yarmolenk
64' [3 - 0] O. Gusev
74' [4 - 0] A. Shevchenko

Enschedės "Twente" 2 - 2 Kazanės "Rubin"
(pirmas mačas 2 - 0, bendras rezultatas 4 - 2)
22' [0 - 1] C.D. Ansaldi
24' [0 - 2] C. Noboa
45' [1 - 2] T. Janssen
47' [2 - 2] Douglas

"Man City" 3 - 0 Salonikų "Aris"
(pirmas mačas 0 - 0, bendras rezultatas 3 - 0)
7' [1 - 0] E. Dzeko
12' [2 - 0] E. Dzeko
75' [3 - 0] Y. Toure

PSG 0 - 0 Borisovo BATE
(pirmas mačas 2 - 2, bendras rezultatas 2 - 2)

"Stuttgart" 0 - 2 Lisabonos "Benfica"
(pirmas mačas 1 - 2, bendras rezultatas 1 - 4)
31' [0 - 1] E. Salvio
78' [0 - 2] O. Cardozo

90' iš aikštės pašalintas Z. Kuzmanovic ("Stuttgart")

"Villarreal" 2 - 1 "Napoli"
(pirmas mačas 0 - 0, bendras rezultatas 2 - 1)
17' [0 - 1] M. Hamsik
43' [1 - 1] Nilmar
45' [2 - 2] G. Rossi