L.Aragonesas: "Žaisti prieš Lietuvą bus nelengva" © Eurofootball.lt
Ispanijos rinktinės treneris Luisas Aragonesas sekmadienį teigė, jog mačas prieš Lietuvą jo komandai bus sunkiausias uždavinys iš iki šiol buvusių Pasaulio čempionato atrankos septintoje grupėje.

Šeštadienį ispanai po Raulio (%p00203) ir Alberto Luque (%p00907) įvarčių namuose įveikė Belgijos rinktinę, tačiau prie šios ispanų pergalės gerokai prisidėjo dvi raudonos kortelės - nuo 28 minutės belgai turėjo žaisti dešimtyje, o vėliau paskutines dvidešimt mačo minučių buvo priversti rungtyniauti devyniese.

Pastarasis susitikimas atskleidė spragas aikštės viduryje, kurias Aragonesas norėtų ištaisyti. Manoma, kad vietoj Joaquino (%p01472) į startinę vienuolikę gali patekti Victoras (%p00895), taip pat Xabi Alonso (%p01026), bet treneris savo planų neatskleidė: "Komandoje bus pakeitimų, bet aš dar turiu nuspręsti kokių. Lietuviai labai gerai kontratakuoja, o tai mums gali sukelti problemų, kaip tai kartais buvo su Mbo Mpenza."

Nors, Aragonesui Lietuvoje teks susidurti ir su artėjančia žiema bei šaltu oru, jam tai perdaug nerūpi: "Šaltis man netrukdo, nes sugebėdavau žaisti ir prie minus 20 - mane labiau neramina tai, kaip reikėtų įveikti komandą, žaidžiančią atakuojantį futbolą. Žinau viską apie Lietuvą. Jie taip pat yra pavojingi dėl aukštų futbolininkų, nes puolime turi 185 ir 190 cm ūgio žaidėjų. Mums reikia trijų taškų, nors ir tai turėtų būti nelengva."

Treneriui pritarė ir A.Luque: "Rungtynės su lietuviais bus sunkesnės nei su belgais, bet mes nesutriksime."

"Buvo svarbu laimėti prieš Belgiją, tačiau jau galvojame apie trečiadienį, nes dar viena pergalė priartintų mus prie Pasaulio čempionato" - pridėjo komandos kapitonas Raulis.