L. Bičkauskas: "Galvojau, kad šiandien bus be galo sunku"

Laimėjęs Kauno derbį „Kauno Žalgiris“ pratęsė sėkmingą žaidimą „SMScredit.lt A lygos“ čempionate. Laikinosios sostinės komanda svečiuose sugebėjo atimti taškus iš Klaipėdos „Atlanto“. Kauniečiai praleido pirmieji, tačiau pademonstravo kovingumą ir išlygino rezultatą – 1:1 (0:1).

Žalgiriečių vyr. treneris Laimis Bičkauskas pripažino, kad prieš rungtynes šiek tiek nerimavo, ar pavyks sustabdyti galingai prieš Jonavos „Lietavą“ praėjusiame ture sužaidusius varžovus.

„Galvojau, kad šiandien mums bus be galo sunku, tačiau iškovojome tašką ir juo džiaugėmės. Gynyboje neblogai gynėmės, išskyrus keletą situacijų, kai galėjome sužaisti geriau. Nuo pirmos iki paskutinės minutės laikėmės žaidybinės drausmės. Buvo emocijų, žaidėjai buvo nepatenkinti, kad į „Atlanto“ vartus nebuvo skirtas baudinys. Per pertrauką su trenerių štabu turėjome įdėti daug pastangų, kad nuteiktume žaisti toliau, o ne galvoti, buvo ar nebuvo baudinys. Tai mums pavyko. Visiems žaidėjams noriu padėkoti už kovą. Manau, pelnytai įmušėme įvartį, o toliau mums padėjo futbolo dievai“, – kalbėjo treneris.

Jis sakė, kad komanda nenori likti paskutine lygoje, todėl stengiamasi iš visų jėgų tiek treniruotėse, tiek rungtynėse ir siekiama pakilti iš dugno.

Išlyginamojo įvarčio autorius Tomas Bučma džiaugėsi įvarčiu bei iškovotu tašku, tačiau kritiškai žiūrėjo į savo žaidimą.

„Svarbus taškas, bet pačiam rungtynės nebuvo labai geros, bet, svarbu, įmušiau įvartį. Treniruotėse dirbome „ant aukštų kamuolių“. Žinojome, kad „Atlantas“ taip žaidžia, dirbome dvikovoms. Treneris akcentavo, kad pagrinde jie muša į priekį, todėl reikėjo susirinkti „antruosius kamuolius“. Tą ir treniravome“, – sakė saugas.

Jo nuomone, komandai buvo labai sunku psichologiškai atsigauti po to momento, kai, neskyrus baudinio į varžovų vartus, jie iškart išsiveržė į priekį.

„Pasėdome psichologiškai, visi įsitempę, net tas įvartis iš nieko gavosi. Bet rūbinėje pakalbėjome, nusiraminome ir antrą kėlinį viskas buvo normaliai, toliau žaidėme savo žaidimą. Po išlyginamojo įvarčio buvo sunku. Rezultatas 1:1 mus tenkino, nes žaidėme prieš lygos lyderius. Atsitraukėme ir bandėme jį laikyti“, – sakė žalgirietis.

T.Bučma džiaugėsi antromis iš eilės nepralaimėtomis rungtynėmis ir renkamais taškais.

„Reikia mums tų taškų, kad išliptume iš galo. Komandinė dvasia yra – kiekvienas už kiekvieną kovojame“, – kovingumo nestokojo futbolininkas.