Italij os čempionate sekmadienio vakare vyko centrinės 5-ojo "Serie-A" turo rungtynės, kuriose susitiko krizės ištiktas ir trenerį pakeitęs "Roma" klubas bei žvaigždžių perpildytas "Inter".

"%c00028" 3 - 3 "%c00037"
9' [1 - 0] Vincenzo Montella
45' [1 - 1] Esteban Cambiasso
51' [1 - 2] Juan Sebastian Veron
54' [1 - 3] Alvaro Recoba
57' [2 - 3] Francesco Totti
74' [3 - 3] Daniele De Rossi

Įvarčių sąskaitą rungtynėse atidarė vienas rezultatyviausių šio sezono žaidėju Montella - jis krūtine susistabdė kamuolį ir smūgiavo tiesiai į viršutinį vartų kampą. Kėlinio pabaigoje rezultatas tapo lygus, nes po Recobos perdavimo Cambiasso galva pasiuntė kamuolį į vartus.

Antrajame kėlinyje sužaidus šešias minutes svečiams kiek pasisekė, kai Verono bandymas atšoko nuo Mexeso ir įskriejo į šeimininkų tinklą. "Roma" sutriko psichologiškai ir netrukus Recoba, gavęs tikslų perdavimą iš Stankovičiaus, stipriu smūgiu nuginklavo vartininką Pelizzoli.

Tačiau jau po trijų minučių rungtynėse vėl atsirado intriga - Totti įmušė baudos smūgį iš 20 metrų ir taip pažymėjo savo 100-ąjį įvartį "Serie-A" pirmenybėse. Šeimininkai atsigavo ir 74-ąją minutę po De Rossi smūgio vėl išlygino rezultatą.

Mačo pabaigoje abi ekipos galėjo išplėšti pergalę, bet susitikimas visgi baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis, kurios nelabai pagerino komandų padėtis turnyrinėje lentelėje.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos