L. Favre po lygiųjų su "Eintracht": "Praleistas įvartis pabaigoje buvo tiesiog apgailėtinas"

Dortmundo "Borussia" sekmadienį prarado dar du taškus "Bundesliga" pirmenybėse, kuomet paskutinėmis minutėmis išleido pergalę iš savo rankų ir sužaidė lygiosiomis 2:2 su Frankfurto "Eintracht" ekipa.

Po susitikimo BVB strategas Lucienas Favre neslėpė apmaudo dėl praleisto įvarčio mačo pabaigoje bei teigė, kad jo auklėtiniai galėjo susikurti ir dar komfortiškesnę situaciją.

"Praleistas įvartis pabaigoje buvo tiesiog apgailėtinas, tačiau mes turėjome galimybių susikurti dar didesnį pranašumą. Deja, bet to nepadarėme.

Buvo atkarpų, kuomet tikrai nežaidėme gerai. Turėjome progų, tačiau kartais tiesiog pritrūkdavo greičio atakoje arba tikslumo.

Dominavome nuo susitikimo pradžios ir pirmavome jau 10-ąją minutę. Po to privalėjome tęsti pradėtą darbą. Puikių progų turėjome ir antrojoje mačo dalyje, tačiau jomis nepasinaudojome.

Neįmanoma aikštėje dominuoti visas 90 minučių. Manau, kad žaidėme tikrai neblogai, tačiau to nepakako. Tai tikrai nesusiję su žaidėjų mentalitetu", - po rungtynių kalbėjo L. Favre.