L. Klimavičius: „Esame verti ir visos kritikos aplinkui už aikštės ribų“ © E. Žaldario nuotr.

Futbolo klubas „Panevėžys“ šią savaitę sužais antrąsias „TOPsport A lygos“ rungtynes. 19-ajame ture panevėžiečiai stos į kovą prieš gerą gynybą demonstruojančius Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkus.

Sergejaus Kuznecovo treniruojama komanda su „Panevėžiu“ pradės trečią pirmenybių ratą. Ankstesni du ekipų tarpusavio susitikimai šiemet baigėsi lygiosiomis 0:0.

„Dainava“ turnyro lentelėje su 21 tašku rikiuojasi šešta – 5 pergalės, 6 lygiosios bei 7 pralaimėjimai. Praėjusiose rungtynėse alytiškiai pasidalino po tašką su FA „Šiauliai“ – 2:2, o „Panevėžys“ rezultatu 0:3 skaudžiai pralaimėjo Vilniaus rajono „TransINVEST“ komandai.

Šį kartą su fk-panevezys.lt svetaine mintimis pasidalino klubo kapitonas Linas Klimavičius.

„Turime labai blogą sezoną. Po pastarųjų rungtynių ir parodyto žaidimo Širvintose atsidūrėme paskutinėje lentelės vietoje, kurios esame šiandien verti. Verti ir visos kritikos aplinkui už aikštės ribų.

Kad ir kaip situacija atrodo tamsiai, tikiu šia komanda ir tikėsiu kiekvienose ateinančiose rungtynėse iki sezono pabaigos, nesvarbu kokiame turnyre bežaistume. Ačiū kritikuojantiems, ačiū palaikantiems – vadinasi jums ši komanda yra svarbi. Galiu prisiimti atsakomybę, kad komanda atiduos visas jėgas kiekvienose rungtynėse, pradedant šeštadienį su „Dainava“, – pasakojo vidurio gynėjas.

Alytaus bei Panevėžio miestų ekipų susitikimas įvyks birželio 22 dieną, šeštadienį. Dvikovos pradžia „Aukštaitijos“ stadione – 19 val.

Standings provided by Sofascore

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

Komentuoti

Prisijungti su FB