L. Klimavičius: „Išvadas sirgaliai mėgsta daryti labai greitai“ © fk-panevezys.lt nuotr.

„Panevėžio“ futbolo klubas „TOPsport A lygoje“ savaitgalį sužais 4-ojo turo rungtynes. Būsimas varžovas – į Aukštaitijos sostinę atvykstanti Gargždų „Banga“.

Gargždiškiai, kaip ir panevėžiečiai, savo sąskaitoje turi 2 taškus – lygiosiomis buvo sužaista su „Kauno Žalgiriu“ bei FA „Šiauliai“. Praėjusi akistata baigėsi pralaimėjimu rezultatu 1:4 Vilniaus „Žalgiriui“.

Prie „Bangos“ vairo ir toliau stovi vyr. treneris Davidas Afonso, komandą papildė nedaug naujokų – Natanas Žebrauskas, Matas Ramanauskas bei Jhonata Santosas. Panevėžiečiai namuose gargždiškiams nė karto nepralaimėjo, tačiau įprastai akistatos būdavo atkaklios.

Prieš artėjančias rungtynes namuose mintimis su fk-panevezys.lt svetaine pasidalino Linas Klimavičius.

„Sezono pradžia išties tapo sunki, bet, deja, esame tik patys dėl to kalti. Dar ieškome savo žaidimo, didžiąją dalį sėkmės turbūt išnaudojome praėjusių metų čempionate, tad belieka kautis ir viską kuo greičiau keisti i gerąją pusę.

Išvadas sirgaliai mėgsta daryti labai greitai, kiekvienas turi tą teisę ir šiuo metu aš suprantu jų nusivylimą. Tačiau sezonas laukia ilgas ir norisi palaikymo, net ir kai komandai nesiseka. Šis sezonas gali išnaudoti daugiau nervų ląstelių, bet toks yra sportas. Kantrybės visiems ir noras visos komandos vardu, kad būtumėte visada šalia. Jūsų palaikymas artimiausiose rungtynėse ir apskritai yra ypač svarbus“, – teigė klubo kapitonas.

„Panevėžio“ ir „Bangos“ susitikimas šį šeštadienį, kovo 16 dieną, įvyks „Žemynos“ progimnazijos stadione. Rungtynių pradžia – 15.30 val.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

Komentuoti

Prisijungti su FB