L. Martinezas: „Net Edersonas nežino, kaip jis atlaikė tą smūgį“ © PA nuotr.

Milano „Inter“ po įspūdingo sezono Čempionų lygos finale patyrė nesėkmę. Italijos ekipą finale 0:1 palaužė „Manchester City“ futbolininkai.

Po Rodri įvarčio antrojo kėlinio viduryje „Nerazzurri“ turėjo ne vieną šansą lyginti rezultatą, tačiau šansai buvo paleisti vėjais.

Ypatingai įsimintinas momentas buvo, kuomet Romelu Lukaku smūgį galvą atlaikė Edersonas. Belgas kamuolį galėjo pasiųsti praktiškai bet kur, tačiau jis skriejo tiesiai į „Man City“ vartininko kojas.

Po mačo „Inter“ puolėjas Lautaro Martinezas teigė: „Net pats Edersonas nežino, kaip jis atlaikė tą Lukaku smūgį galva.“

Argentinietis pridūrė, kad didžiuojasi savo komanda:

„Nuo to momento, kai prisijungiau prie „Inter“ komandos, pralaimėjau tik Europos lygos finalą, nuo to laiko laimėjome svarbius titulus. Šiandien žaidėm Čempionų lygos finalą po itin sudėtingo kelio.

Iki pat paskutinės minutės kovojome su „Manchester City“. Nusipelnė daugiau, tačiau tokiose rungtynėse viską nulemia detalės. Esame nusivylę, tačiau tuo pačiu metu didžiuojames savo žygdarbiu“, – kalbėjo puolėjas.