L. Messi: "Antrajame kėlinyje perpratome "Inter" žaidimą"

Lionelis Messi po pergalingai pasibaigusių rungtynių UEFA Čempionų lygoje pripažino, kad Milano "Inter" yra subūrusi pajėgią komandą.

Antrajame grupių etapo ture "Barcelona" namuose priėmė Antonio Conte auklėtinius. "Inter" rungtynes pradėjo greitu įvarčiu, kurių pirmajame kėlinyje galėjo kristi ir daugiau.

L. Messi po rungtynių teigė, kad tik po pertraukos pavyko perprasti varžovų žaidimą.

"Ši pergalė buvo ypatingai reikalinga, nes esame sudėtingoje grupėje", – pripažino argentinietis. – Pirmajame mače praradome taškus, todėl namuose buvo būtina laimėti dėl tolimesnės perspektyvos šiame turnyre".

"Rungtynės buvo sudėtingos, nes "Inter" turi gerą komandą. Ypač sunku buvo pirmajame kėlinyje, tačiau po pertraukos mūsų spaudimas buvo geresnis, buvome labiau organizuoti, kompaktiškesni ir ne tokie susikaustę. Kai pradėjome labiau kontroliuoti rungtynes, atsirado daugiau galimybių pasižymėti.

"Inter" komanda turėjo daug žaidėjų už kamuolio, todėl pralaužti jų gynyba nebuvo lengva. Džiaugiamės, kad po sunkių bandymų pasiekėme reikalingus įvarčius ir iškovojome pergalę", – kalbėjo L. Messi.

Straipsnio įvertinimas: 7 0
  • Tona (IP: f31a83dc8)
    Bvb 09 (IP: 43ecc760a)

Missed Penaltessi, Nei jūs perpratote, nei ką. Tiesiog netyčia pasisekė, kad Interas atidavė iniciatyva.

O tai ko jie ja atidave ir sulindo I apkasus ,aisku jiems atviras futbolas netiktu,bet istisai gintis irgi nieko gero,ta ir pelnytai isnaudojo barsa

• 7
  • Luk0dz

Forza juve , tau tikrai reikis pschilogu pagalbos 😀 😀 Ardaisi ,kaip koks arklys 😀 nors gal toks ir esi , nusižudyk geriau tu

• 3
  • XXXXXXXX (IP: bae3b82ed)
    forza juve (IP: 10ba52cd1)

Tai kad čia suarezo individuaļus meistriškumo dėka teleimejo, gnomas tai neaišku net už barsa ar už intera košė nes interui tai geresnės progas sukurdavo prarasdamas kamuolį kai visi barsukai Šilinės į puolimą... Neįsivaizduoju už ką šitą nuopisa taip giria ir niekas nemato kaip iš kenkia, aš tai džiaugiuosi kad barsos žaidimas tik aplink šitą lavoną sukasi LB nesunku juos bus nukalt atkrintamosiose

Suarez įmušė tik po dviejų puikių asistų, vieno - Vidal, kito Messi. Asistas yra toks dalykas kurio Ronaldo nežino, nes yra savanaudis žaidėjas, tai tau turbūt kaip jo fanui ir sunkus suprantamas veiksmas. Bet jei ne Messi ir Vidal, Suarez gal ir nebūtų pelnęs dublio. O dabar go to f.uck yourself and shut up for a while

• 1
  • Durnelis (IP: 6c69cc3c0)

O tai kur lukaku ir kas ten dar iš unaitedo išėjo ?

• 0
  • XXXXXX (IP: bae3b82ed)

Aha netyčiukas du kartus krito, o va Inter netyčiukais nei karto, pagrindę antrame kėlinyje tik gynėsi. Jei ir daugiau tokių netyčiukų jie čempais taps, nes 2 - 1 su tais netyčiukais juos kelia ir veda tolyn