L. Messi – apie Martinezo atremtą smūgį, įžymią nuotrauką ir jausmą tapus pasaulio čempionu © AP nuotr.

Lionelis Messi tapęs pasaulio čempionu davė jau ne vieną interviu. 

35-erių argentinietis „Diario Ole“ dienraščiui papasakojo apie savo ateitį rinktinėje, jausmą tapus pasaulio čempionu bei lemtingus finalo epizodus. 

„Liksiu rinktinėje šiek tiek ilgiau, mums reikia tuo mėgautis“, – sakė L. Messi.

Įdomiausi momentai iš interviu:

Apie kitą pasaulio čempionatą: „Nežinau, aš visada sakiau, kad man dėl amžiaus bus sunku ten žaisti. Myliu žaisti futbolą, mylių tai, ką darau, ir kol aš jaučiuosi fiziškai gerai, tol galiu tai tęsti, tol tai ir tęsiu. Tačiau dabar tai atrodo sudėtinga.

Apie lemiamą Gonzalo Montielio 11 m baudinį: „Daug kas sakė, kad prieš lemiamą 11 metrų baudinį minėjau Diego (Maradoną) arba savo močiutę, tačiau tiesiog prašiau Dievo, kad Montielis realizuotų baudinį ir viską pabaigtų. 

Apie įžymią nuotrauką su pasaulio taure: „Dieną prieš atvykdami į Argentiną miegojome vos vieną ar dvi valandas. Tą naktį taurė miegojo mano kambaryje, nežinau kaip ji atsidūrė mano rankose. Tuomet Rodrigo (De Paulis) atėjo į mano kambarį ir liepė man pasidaryti nuotrauką. 

Apie jausmą tapus pasaulio čempionu: „Iki šiol tai išlieka labai ypatingas momentas, net ir šiandien tai matant susijaudinu, pažiūriu visus vaizdo įrašus, kurie yra socialiniuose tinkluose. Turėti teisę, pasakyti, kad mes esame pasaulio čempionai, kad aš esu pasaulio čempionas, yra tai, ko aš siekiau visą savo karjerą. Tai yra kažkas unikalaus.

Apie Emiliano Martinezo atremtą smūgį: „Jei atvirai, viskas vyko taip greitai tuo momentu net nesupratau tikro situacijos rimtumo.. labiau buvo sunku į tai pasižiūrėti po to, negu realiuoju metu. 

„Pamačiau trofėjų ir pagalvojau, kad reikia jį apžiūrėti, paliesti pabučiuoti“, – teigė Lionelis Messi. 

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė