L. Messi dublis išgelbėjo PSG nuo pralaimėjimo © REUTERS nuotr.

Paryžiaus „Saint-Germain“ galėjo pamesti taškus jau antrame Čempionų lygos ture iš trijų, tačiau nuo to išgelbėjo Lionelis Messi.

PSG namuose 3:2 palaužė „RB Leipzig“ ekipą.

Po 57-ąją minutę pelnyto Nordi Mukiele įvarčio Vokietijos ekipa įsiveržė į priekį 2:1 ir prispaudė Paryžiaus komandą prie sienos.

Tačiau tuomet situaciją išgelbėjo L. Messi. Vieną įvartį argentinietis įmušė po Kyliano Mbappe rezultatyvaus perdavimą, kitą – nuo 11 m žymos "panenkos" stiliumi.

Pačioje rungtynių pabaigoje PSG galėjo įmušti dar vieną įvartį nuo 11 m žymos. Šansą turėjo K. Mbappe, tačiau jis kamuolį smūgiavo gerokai virš vartų.

Tiesa, prancūzas savo įvartį įmušė pirmajame kėlinyje, o „RB Leipzig“ gretose pasižymėjo Andre Silva.

Po šios pergalės PSG išlaikė pirmąją vietą A grupės turnyrinėje lentelėje, o „RB Leipzig“ toliau lieka grupės dugne.