L. Messi "hat-trickas" atnešė "Barcelona" komandai Ispanijos čempionų titulą (VIDEO)

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sekmadienį buvo sužaistos ketverios 35-ojo turo rungtynės.

Vienos jų buvo auksinės "Barcelona" komandai. Ernesto Valverde auklėtiniai rezultatyvioje dvikovoje nugalėjo La Korunjos "Deportivo" ir užsitikrino šalies čempionų titulą.

Katalonai rungtynes pradėjo galingai - jau 7-ąją minutę Philippe Coutinho išvedė svečius į priekį, o pranašumą 38-ąją minutę padidino Lionelis Messi.

Tačiau dėl išlikimo kovoję "Deportivo" futbolininkai nepasidavė ir 40-ąją minutę atsilikimą sumažino Lucas Perezas. Lyg to būtų negana, 64-ąją minutę rezultatas tapo lygus.

La Korunjos ekipa šiose rungtynėse neturėjo ko prarasti ir toliau bandė spausti svečius, tačiau "Barcelona" komanda kovoje dėl titulo norėjo pergalės ir individualus L. Messi meistriškumas nulėmė pergalę.

82-ąją minutę argentinietis sugrąžino pranašumą "Barcai", o dar po trijų minučių pelnydamas trečiąjį įvartį padėjo galutinį tašką šiame susitikime.

Pergalė "Barcai" garantavo 25-ąjį Ispanijos čempionų titulą - už juos daugiau kartų šį trofėjų iškovojo tik Madrido "Real" (33). "Barcelona" lygoje yra dominuojanti jėga - per pastaruosius penkis metus tris kartus titulas atiteko jiems.

Simboliška, kad abi komandos tarpusavyje susigrums kitą savaitgalį.

Savo ruožtu pralaimėjimą patyrusi "Deportivo" prisijungė prie "Las Palmas" ir "Malaga" klubų, kurie kitą sezoną rungtyniaus antroje pagal pajėgumą šalies lygoje.

Likę susitikimai baigėsi minimalia Madrido "Atletico" pergale ir dar dvejomis lygiosiomis.

"Deportivo" 2 - 4 "Barcelona" (VIDEO)
7' [0 - 1] P. Coutinho
38' [0 - 2] L. Messi
40' [1 - 2] L. Perez
64' [2 - 2] E. Colak
82' [2 - 3] L. Messi
85' [2 - 4] L. Messi

"Alaves" 0 - 1 "Atletico" (VIDEO)
78' [0 - 1] K. Gameiro (11 m. baudinys)
71' F. Torres ("Atletico") nerealizavo 11 m. baudinio
90+5' A. Correa ("Atletico") pašalintas iš aikštės

"Valencia" 0 - 0 "Eibar" (VIDEO)

"Getafe" 1 - 1 "Girona" (VIDEO)
18' [1 - 0] A. Diedhiou
45' [1 - 1] C. Stuani (11 m. baudinus)
43' D. Suarez ("Getafe") pašalintas iš aikštės
58' J. Molina ("Getafe") nerealizavo 11 m. baudinio