L. Messi magija: "Barca" sutriuškino "Levante", o argentinietis prisidėjo prie visų penkių įvarčių

Sekmadienį vakare Ispanijos "La Liga" pirmenybėse buvo sužaistos priešpaskutinės 16-ojo turo rungtynės.

Už praeitų metų nesėkmę, atėmusią iš "Barcos" auksinę "La Liga" taurę, Valensijos "Levante" komandai buvo atkeršyta su kaupu. Sunkiai rungtynes pradėję, bet vėliau savo žaidimą pajutę katalonai šventė triuškinančią pergalę rezultatu 5:0.

Nugalėtojus į pergalę vedė prie visų penkių įvarčių prisidėjęs Lionelis Messi.

35-ąją minutę po nuostabaus argentiniečio perdavimo pasižymėjo Luisas Suarezas. Kėlinio pabaigoje po puikaus reido savo įvartį pasiekė ir L. Messi.

Antrajame kėlinyje atakuojantis saugas savo apsukų nemažino – 47-ąją minutę pasižymėjo po firminio Jordi Albos perdavimo, o įspūdingą pasirodymą užbaigė 60-ąją minutę įmušęs trečiąjį savo įvartį.

Galutinį tašką pačioje susitikime pabaigoje, kai "Levante" jau žaidė dešimtyje, padėjo prie greitos atakos prisijungęs Gerardas Pique. Gynėjas pasižymėjo sulaukęs perdavimo iš to pačio L. Messi.

"Barcelona" vėl atsiplėšė nuo antros pozicijomis trimis taškais. "Levante" komanda po nesėkmės krenta į aštuntąją poziciją.

L. Messi po "hat-tricko" stipriai pagerino savo lyderestę rezultatyviausių žaidėjų sąraše – jis įmušė jau 14 įvarčių. Nuo jo trimis tiksliais smūgiais atsilieka Luisas Suarezas ir Christianas Stuani.

"Levante" 0 - 5 "Barcelona"
35' [0 - 1] L. Suarez
43' [0 - 2] L. Messi
47' [0 - 3] L. Messi
60' [0 - 4] L. Messi
88' [0 - 5] G. Pique
77' E. Cabaco ("Levante") pašalintas iš aikštės

<iframe width="500" height="300" src="https://hfoot.matchat.online/player/W6zOaJfDc5" style="border:none;" allowfullscreen></iframe>