L. Messi: neturiu jokių problemų su P. Dybala

Argentinos rinktinės žvaigždė Lionelis Messi pripažino, kad Paulo Dybalos pasakyti žodžiai apie jo rolę rinktinėje yra teisingi, tačiau dėl to problemų nėra.

Priminsime, kad Turino "Juventus" lyderis P. Dybala nebuvo pakviestas į Argentinos rinktinę draugiškoms rungtynėms, o taip pat yra nemažai šansų, kad šis net nevažiuos į pasaulio čempionatą.

P. Dybala duodamas interviu teigė, kad jis į rinktinę kvietimo nesulaukė, nes jo žaidimo stilius yra identiškas L. Messi. Pastarasis sutiko su šiomis mintimis.

"Su Paulo kalbėjomės apie tai. Tai ką jis pasakė yra tiesa - jis "Juventus" klube turi tokią pačią rolę, kokią turiu aš", - sakė L. Messi.

"Jis rungtyniaudamas su manimi rinktinėje dažniausiai žaisdavo kairiajame krašte, kas tikrai nėra būdinga jam. Aš taip pat nesijaučiu gerai žaisdamas tame krašte.

Dešiniajame krašte yra patogiau, nes tu turi galimybę "užsikirsti" kamuolį ir turėti erdvių priešais save. Aš suprantu, ką jis norėjo pasakyti, todėl nebuvo būtina viso to paaiškinti", - pridūrė L. Messi.