L. Moura tikisi, kad H. Kane'as liks "Tottenham" gretose © JumpStory

Londono "Tottenham" puolimo lyderis Harry Kane'as visai neseniai pareiškė, kad nesiruošia likti dabartiniame savo klube, jei nematys didėjančių ambicijų.

Užsienio žiniasklaidoje iškart pasirodė pranešimų, kad Anglijos rinktinės puolėju domisi "Manchester United", tačiau vėliau "Sky Sports" skelbė, kad "pentinai" nesiruošia savo lyderio parduoti kitai "Premier" lygos komandai.

Apie savo komandos draugo svarbą prakalbo ir "Tottenham" krašto puolėjas Lucas Moura, kuris tikisi, kad H. Kane'as vis tik liks "pentinų" gretose.

"Man sunku kažką pasakyti apie Kane'o ateitį ar vykstančias derybas, nes tai yra jo asmeninis reikalas. Esu tikras, kad "Tottenham" nuolat sulaukia pasiūlymų jį parduoti.

Sprendimus priimu ne aš, bet tikrai norėčiau su Kane'u kartu žaisti ir kitą sezoną. Jis yra be galo svarbus futbolininkas ir surasti pamainą jam būtų labai sunku.

Visi žino, kad jis yra aukščiausios klasės futbolininkas. Kane'as yra mūsų pagrindinis puolėjas, mušantis įvarčius beveik kiekvienose rungtynėse. Esu tikras, kad Mourinho nori jį išlaikyti", - bendraudamas su "Sky Sports" kalbėjo L. Moura.

H. Kane'as šį sezoną per 25 sužaistas rungtynes sugebėjo pelnyti 17 įvarčių.

Straipsnio įvertinimas: 3 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
Peticijos.lt

Kitos naujienos