“%c0 0040“ klubo žaidėjas %p01875 mano, kad jo tėvynainis %p01549 yra geresnis futbolininkas, negu komandos draugas %p01874.

Šis komentaras buvo pasakytas šeštadienį, prieš FA taurės pusfinalį, kada buvo tikėtasi, kad šie du puolėjai nulems rungtynių baigtį.

Tačiau, Saha mano, kad Henry turi daugiau patirties žaidžiant tokias svarbias rungtynes, negu olandas Van Nistelrooy ir yra geresnis komandinis žaidėjas, kuris gali atakuoti vartus iš toli.

"Ruudas neturi svarbių rungtynių patirties, jis niekada nėra žaidęs finaluose, nei su Olandijos rinktine, nei su “Manchester United”, jam dar reikia tobulėti”, sakė buvęs “%c00044” puolėjas Saha.

„Thierry turi daug daugiau patirties tokio lygio rungtynėse, jis yra žaidęs Pasaulio Čempionato finale, Europos Čempionato finale ir Konfederacijų taurės finalinėse varžybose. Jis žino, kaip elgtis tokiose rungtynėse. Ruudas niekada nera įmušęs iš toliau negu 18-os metrų ir niekada nemuša baudos smugių. Retai, kada pamatysit jį bandantį savo laimę mušant iš toli."
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos