Po laimėtų rungtynių prieš Kosta Riką, Ekvadoro rinktinės treneris Luisas Fernando Suarezas yra pasiryžęs užimti grupėje pirmą vietą. Rungtynėse su vokiečiais jiems užtenka lygiųjų ir dėl geresnio įvarčio santykio jie taptų A grupės nugalėtojais.

"Galvojame baigti pirmą etapą būdami geriausia komanda, padaryti tą patį antrame etape ir toliau gerinti rezultatus kiek tik pavyks" – užtikrintai šnekėjo treneris.

Grupės nugalėtojai žais su antrąja B grupės komanda. Šioje grupėje realiausi kandidatai užimti pirmąją vietą yra Anglijos futbolininkai. Pirmą kartą patekę į antrąjį Pasaulio čempionato etapą, ekvadoriečiai nusiteikę pasiekti daug.

"Mes kol kas nieko nepasiekėme ir norime nueiti kiek tik galime toliau", - i ateitį žiūrėjo Ekvadoro puolėjas Carlosas Tenorio.

Kosta Rikos strategas Alexandre‘as Guimaraesas kaltina savo komandos neišnaudotas galimybes.

"Žaidimas yra toks - kai neišnaudoji savo progų, kita komanda neparodo jokio gailesčio. Tokia buvo mūsų komandos istorija dvejose rungtynėse" – po rungtynių šnekėjo Guimaraesas.

Puolėjas Paolo Wanchope sakė, kad šis turnyras yra labiausiai nuviliantis komandos istorijoje: "Iš trijų Pasaulio čempionatų kuriuose žaidėme, šis buvo pats blogiausias. Dabar turime nenukabinti nosies ir dirbti toliau."

"Turėjome bandyti įmušti įvarčius, tačiau mums nepavyko." – nusivylęs šnekėjo Wanchope.

Paskutinėse rungtynėse Kosta Rika susitiks su Lenkija, kuriai šis čempionatas taip pat baigsis grupės varžybomis.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos