Šiand ien buvo sužaisti trys Ispanijos čempionato ("La Liga") 31-o turo mačai. Pateikiame trumpus aprašymus.

"%c00107" 1-0 Barselonos "%c00102"
%p01535 50' (1-0)
Lygos vidutiniokė "Sevilla" nugalėjo iš lentelės dugno išsikapstyti bandančius "Espanyol" futbolininkus. "Sevilla" vienuolikei tai buvo pirmoji pergalė po trijų iš eilės nesėkmių. Po rungtynių "Espanyol" treneris Luisas Fernandezas teigė, jog "rezultatas yra neteisingas" ir pridūrė, jog jo "ekipa savo žaidimu nusipelnė bent lygiųjų".

"%c00095" 1-2 "%c00003"
%p00198 19' (0-1)
%p00198 71' (0-2)
%p01069 81' (1-2)
Prieš rungtynes daug žadėję "Albacete" futbolininkai aikštėje nieko ypatingo neparodė. Jau 19-ą minutę svečiai išsiveržė į priekį po taiklaus brazilo Roberto Carloso smūgio, o antro kėlinio viduryje tas pats brazilas rezultatą padvigubino. "Albacete" viltis išplėšti lygiasias sužadino saugas Liberro Parris, 81-ą minutę sušvelninęs rezultatą. Tačiau iki rungtynių pabaigos įvarčių įmušta nebuvo ir 17,000 žiūrovų akivaizdoje "Real" iškovojo pergalę, kuri Madrido ekipai yra labai svarbi kovojant dėl čempionų titulo.

"%c00006" 0-0 "%c00086"
"Barcelona" pradėjo rungtynes žinodami, jog "Real" nugalėjo ir norėdami neprarasti vilčių pakovoti dėl čempionų titulo privalėjo laimėti šias rungtynes. Pirmajame kėlinyje abi ekipos turėjo ypač gerų progų pasižymėti, o geriausią progą kėlinio pabaigoje turėjo "Villareal" saugas Rogeras (%p00859), kurio smūgiuotas kamuolys atsimušė į virbstą. 72-ą minutę aikštėje po dviejų mėnesių pertraukos pasirodė olandas Patrickas Kluivertas. Po septynių minučių Javieras Saviola baudos aikštelėje "išmaudęs" tris gynėjus ir vartininką atidavė perdavimą Kluivertui, tačiau olando įmušto įvarčio teisėjas dėl nežinomos priežasties neįskaitė. Pačioje rungtynių pabaigoje, nesėkingai pastatęs koją, traumą gavo "Barcelona" saugas Gabri (%p00234), kuris buvo skubiai išgabentas iš aikštės. Teisėjas kėlinio pabaigoje pridėjo net penkias minutes ir trečiąją šio laiko minutę baudos aikštelėje pargriautas buvo vienas iš "Villareal" žaidėjų, tačiau teisėjas skyrė baudos smūgį iš už baudos aikštelės ribų. Smūgiuotas kamuolys atsimušė į sienelę ir per likusį laiką įvartį įmušė "Villareal", tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę. Rungtynės baigėsi 0-0, nutraukdamos "Barcelona" ekipos devynių iš eilės pergalių Ispanijos čempionate seriją.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos