Šį savaitgalį vyks Ispanijos čempionato ("La Liga") 31-o turo susitikimai. Šeštadienį vyks 3 iš 10 šio turo rungtynių. Pateikiame trumpus šių rungtynių aprašymus.

"%c00107" (11-a vieta čempionate) - Barselonos "%c00102" (18)
Pradžia: 19:00 Lietuvos laiku
Dėl išlikimo lygoje kovojantys "Espanyol" futbolininkai įrodė, kad gali kovoti su geriausiais - prieš kelias savaites jie namie nugalėjo antroje vietoje žengiančius "%c00004" futbolininkus, o praėjusiame ture 2-1 nugalėjo dėl vietos UEFA taurėje kovojančius "%c00039". Tuo tarpu "Sevilla" pastarasias trejas rungtynes pralaimėjo bendru rezultatu 8-1. Barselonos ekipai padėti negalės suspenduotas gynėjas %p01380 ir dėl gerklės infekcijos žaisti negalintis saugas %p01370.


"%c00095" (15) - "%c00003" (1)
Pradžia: 21:00 Lietuvos laiku
Kad ir kaip keista gali pasirodyti, tačiau paskutines 7-ias Ispanijos čempionato rungtynes geriau sužaidė "Albacete" futbolininkai - 4 pergalės, dvejos lygiosios ir vienas pralaimėjimas, tuo tarpu "Real" forma - 3 pergalės, 3 lygiosios ir vienas pralaimėjimas. Nepaisant šios sausos statistikos, aiškus rungtynių favoritas yra dėl čempionų titulo kovojantis "Real". Tačiau "Albacete" treneris, buvęs "Valencia" žaidėjas ir rezervinės komandos treneris, teigia, jog vardan savo buvusios ekipos "užkurs "Real" pirtį". Madrido ekipai padėti greičiausiai negalės trečiadienio draugiškose rungtynėse tarp Ispanijos ir Danijos rinktinių traumą patyręs gynėjas Ivanas Helguera (%p00199), o į aikštę grįžti turėtų smulkias traumas išsigydę Deividas Beckhamas ir Zinedinas Zidanas.

"%c00006" (4) - "%c00086" (9)
Pradžia: 23:00 Lietuvos laiku
Šios rungtynėse į aikštę po dviejų mėnesių pertraukos grįžti turėtų "Barca" puolėjas olandas Patrickas Kluivertas (%p00226) - jis pagaliau išsigydė kelio traumą. Atrodo, kad tai jam nepakenkė, kadangi olandas per treniruotėje žaistą mačą tarp pagrindinės ir rezervinės "Barcelona" sudėties per 45-ias minutes įmušė net 3 įvarčius. Po trijų mėnesių pertraukos į aikštę grįžti turėtų ir kitas olandas Giovannis van Bronkhorstas (%p00253), tačiau katalonų treneris Frankas Rijkaardas nepatvirtino, kad šie du žaidėjai rungtyniaus šiame mače. "Barcelona" laimėjo net devynerias rungtynes iš eilės Ispanijos čempionate, o po to, kai pralaimėjusi Glazgo "Celtic" iškrito iš UEFA taurės, gali visas jėgas skirti La Ligai. Šiuo metu jie nuo pirmaujančio "Real" atsilieka 6-iais taškais ir dar žais vienerias tarpusavio rungtynes. Buvęs katalonų ekipos žaidėjas Luisas Garcia, dabar atstovaujantis "Villareal" teigė, jog žaisti prieš "Barcą" bus labai sunku, tačiau pridurė, kad jo ekipa gali pateikti staigmenų. Kitas buvęs "Barca" žaidėjas, dabar žaidžiantis "Villareal" klube brazilas Sonnis Andersonas (%p00748) teigė esąs užtikrintas, jog šiose rungtynėse įmuš įvartį į savo buvusios ekipos vartus. "Villareal" per paskutines 10 runtgynių pralaimėjo net 7-is kartus ir Ispanijos čempionate su 40 taškų užima 9-ą vietą.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos