„La Liga“: „Celta“ iškovojo pirmąją sezono pergalę, „Athletic Club“ netikėtai pametė taškus © ZUMAPRESS.com nuotr.

„La Liga“ šeštajame ture vakar pirmąją pergalę sezone iškovojo „Celta Vigo“ ekipa, o „Athletic Club“ gan netikėtai pametė taškus namuose.

„Celta Vigo“ svečiuose 2:0 įveikė „Levante“ ekipą. Rungtynių lūžis įvyko 71-ąją minutę, kai nuo 11 m žymos baudinį galėjo įmušti ir rezultatą išlyginti „Levante“ ekipos žaidėjas Rogeris Marti, tačiau smūgį atlaikė svečių komandos vartininkas Matias Dituro.

85-ąją minutę rungtynes uždarė „Celta“ saugas Braisas Mendezas po kurio tikslaus smūgio rezultatas tapo 2:0.

Tuo tarpu, „Athletic Club“ namuose 1:2 nusileido „Rayo Vallecano“ komandai. Kone paskutinę rungtynių minutę svečiai išsivėžė visus tris taškus iš baskų tvirtovės, kai pergalę Madrido komandai išplėšė ne kas kitas, o Radamelis Falcao pakilęs nuo suolo.