La Liga: dar viena "Barcos" pergalė © Eurofootball.lt
Sekmadienį Ispanijos "Primera" lygoje buvo sužaistos aštuonerios aštuntojo turo varžybos. Čempionato lyderė "Barcelona" namuose po dviejų rezultatyviausio lygos žaidėjo Samuelio Etoo (%p00825) įvarčių 3-0 įveikė "Osasuna" ekipą bei išsaugojo penkių taškų pranašumą prieš varžovus.

Ir toliau puikų žaidimą demonstruojanti "Sevilla" ekipa namuose 2-1 palaužė "Atletico" ir aplenkusi čempionų titulą ginančią "Valencia" ekipą pakilo į antrąją vietą.

Net šešios komandos yra surinkusios po 13 taškų ir dalijasi 4-9 vietas - tarp jų pergalę šiame ture be "Real" iškovojo tik "Espanyol" klubas, kuris išvykoje dviejų įvarčių įveikė "Levante". Tuo tarpu "Zaragoza" turėjo pripažinti "Racing" komandos pranašumą.

Įspūdingiausią pergalę pavyko pasiekti "Villareal" futbolininkams, namuose įmušusiems keturis įvarčius be atsako į "Numancia" vartus. Autsaiderių mačas tarp "Real Sociedad" ir "Mallorca" klubų baigėsi šeimininkų pergale 2-1, o "Albacete" privertė pasiduoti turnyrinės lentelės kaimyną "Bilbao".

Visi sekmadienio varžybų rezultatai:

"%c00006" 3 - 0 "%c00018"
40' [1 - 0] Samuel Etoo
44' [2 - 0] Ronaldinho (iš 11m. baudinio)
93' [3 - 0] Samuel Etoo

"%c00107" 2 - 1 "%c00017"
6' [1 - 0] Aitor Ocio
56' [2 - 0] Julio Baptista
90' [2 - 1] Pablo Ibanez

"%c00095" 1 - 0 "%c00039"
42' [1 - 0] Alejandro Castro Fernandez

"%c00005" 1 - 0 "%c00108"
4' [1 - 0] Mario Regueiro

"%c00091" 2 - 1 "%c00021"
12' [1 - 0] Valeri Karpin (iš 11m. baudinio)
50' [1 - 1] Juan Fernando Arango
85' [2 - 1] Oscar De Paula

"%c00212" 0 - 2 "%c00097"
49' [0 - 1] David Rivas
75' [0 - 2] Ricardo Oliveira

"%c00197" 0 - 2 "%c00102"
50' [0 - 1] Hipolito Fernandez Serrano
73' [0 - 2] Alberto Lopo

"%c00086" 4 - 0 "%c00205"
20' [1 - 0] Juan Riquelme
60' [2 - 0] Hector Font
67' [3 - 0] Hector Font
85' [4 - 0] Diego Forlan