“La Liga”: “Real” nuo čempionų titulo beskiria vos vienas žingsnis © AFP nuotr.

Devintą pergalę iš eilės vietiniame fronte pasiekė Madrido „Real“ futbolininkai.

Išvykos rungtynėse 2:1 nugalėjo „Granada“ futbolininkus ir dar labiau priartėjo prie Ispanijos „La Liga“ čempionų titulo.

Likus dviem turam Madrido „Real“ ekipa savo artimiausią varžovę „Barcelona“ lenkia keturiais taškais.

Puikiai rungtynes pradėję „Real“ futbolininkai į priekį išsiveržė jau 10-ąją minutę po taiklaus F. Mendy smūgio.

Persvarą padvigubino 16-tą minutę puikų reidą atlikęs K. Benzema, kuris pelnė 19-tą įvartė Ispanijos „La Liga“ šiame sezone.

Rezultatą sušvelnino 50-tą įvartę pelnęs D. Machis.

Karališkasis klubas sekančias rungtynes žais prieš „Villareal“ ekipą, o pergalės atveju užsitikrins čempionų titulą.

Atkakli kova vyko ir tarp lygos vidutiniokų- „Villareal“ bei „Real Sociedad“ ekipų.

Išvykos rungtynėse rungtyniavusi „Real Sociedad“ ekipa pasiekė pergalę rezultatu 2:1

Pirmieji įvarčiai buvo pelnyti antrajame rungtynių kėlinyje. Nugalėtojus į priekį išvedė Jose Willianas, kuris 61-ąją minutę po kampinio, galva,  pasiuntė kamuolį į varžovų vartus.

Rezultatą 75-ąją minutę taip pat po kampinio padvigubino galva smūgiavęs D. Llorente.

Rezultatą sušvelnino 85-ą minutę S. Cazorla.

Po šių rungtynių „Villareal“ ekipa rikiuojasi penktoje turnyrinės lentelės vietoje, tuo tarpu „Real Sociedad“ - septintoje.

„Alaves“ 0:0 „Getafe“