La Liga: "Real" pakilo į trečią vietą © Eurofootball.lt
Pasinaudojęs šeštadieninėmis "Barcelona" ir "Valencia" lygiosiomis bei vakarykšte "Zaragoza" pergale rezultatu 3-0 prieš "Sevilla", karališkasis Madrido "Real" klubas, vakar 2-0 įveikęs autsaiderę "Getafe", pakilo į trečią turnyrinės lentelės vietą.

Nors Madride vykusiose rungtynėse iniciatyvą beveik visas rungtynes turėjo "Getafe", dėl fantastiško "Real" vartininko Ikero Casillaso žaidimo bei kelių grubių klaidų gynyboje ji turėjo pripažinti sostinės klubo pranašumą 2-0. Įvartį pirmajame kėlinyje po gynėjo klaidos įmušė formą įgyjantis Michaelas Owenas, o antroje rungtynių pusėje rezultatą padvigubino brazilas Ronaldo, į vartus pasiuntęs neteisingai "Getafe" vartininko atmuštą kamuolį.

Po šį savaitgalį sužaistų devintojo turo rungtynių vietas UEFA taurėje garantuojančias 5-ą ir 6-ą vietas atitinkamai užima abi Valensijos ekipos: "Levante" ir "Valencia". Po labai ilgos pertraukos į aukščiausiąjį divizioną iškopusi "Levante", atrodo, nepaiso jokių autoritetų ir vakar svečiuose 0-1 įveikė Pamplonos "Osasuna" vienuolikę.

Netikėčiausiu turo rezultatu drąsiai galima pavadinti "Sevilla" sutriuškinimą rezultatu 3-0. Po šios netikėtos pergalės, kuria lėmė vienas Galletti ir du Villos įvarčiai, Karaliaus taurės ("Copa del Rey") savininkai iš devintos vietos pakilo net į ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą.

Taip pat futbolo ekspertus nustebino rezultatas La Korunijoje, kur vietos "Deportivo" nesugebėjo nugalėti "Albacete" vienuolikės. Drausmingai gynybinį futbolą žaidę svečiai sugebėjo apsiginti nuo visų "Deportivo" sukurtų pavojų.

La Korunijos "%c00089" 0 - 0 "%c00095"

Barselonos "%c00102" 0 - 0 "%c00086"

"%c00021" 1 - 2 "%c00005"
4' [0 - 1] P.M.Lopez
80' [1 - 1] J. Lopez
90' [1 - 2] Y. Benayoun

"%c00205" 0 - 2 San Sebastiano "%c00091"
69' [0 - 1] Labaka
80' [0 - 2] Valerij Karpin

Pamplonos "%c00018" 0 - 1 Valensijos "%c00197"
22' [0 - 1] S. Garcia

"%c00108" 3 - 0 "%c00107"
13' [1 - 0] Galletti
28' [2 - 0] D. Villa (11 metrų baudinys)
59' [3 - 0] D. Villa

Madrido "%c00003" 2 - 0 "%c00212"
28' [1 - 0] Michael Owen
79' [2 - 0] Ronaldo

Sevilijos "%c00097" 1 - 1 "%c00106"
4' [1 - 0] Ricardo Oliveira
43' [1 - 1] G. Gerardo