"La Liga": "Sevilla" prarado brangius taškus Pamplonoje

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sekmadienį vakare sužaistos paskutinės trejos 16-ojo turo rungtynės.

Lyderiams ant kulnų lipusi "Sevilla" apmaudžiai prarado taškus rungtynėse su Pamplonos "Osasuna". Daugiau nei pusvalandį kiekybinį pranašumą turėję andalūzai turėjo tenkintis lygiosiomis 1:1.

11-ąją minutę Muniras fantastišku smūgiu išvedė "Sevilla" į priekį, tačiau kėlinio pabaigoje lygybę ne ką prastesniu smūgiu grąžino Chimy Avila.

Antrajame kėlinyje "Osasuna" ilgą laiką turėjo žaisti dešimtyje, kai antrą geltoną kortelę prieš save išvydo komandos kapitonas Oieras.

"Sevilla" per likusį laiką dominavo ir susikūrė užtektinai progų, tačiau svečius be pergalės paliko fantastiškai žaidęs "Osasuna" vartininkas.

Trečioje vietoje esanti "Sevilla" nuo lyderių padidino atsilikimą iki trijų taškų.

Kitos rungtynėse baigėsi "Leganes" pergale prieš Vigo "Celta" ir "Real Sociedad" – "Real Valladolid" klubų lygiosiomis.

"Osasuna" 1 - 1 "Sevilla"
11' [0 - 1] Munir
45+2' [1 - 1] C. Avila
61' Oier ("Osasuna") pašalintas iš aikštės

"Real Valladolid" 0 - 0 "Real Sociedad"

"Leganes" 3 - 2 "Celta"
15' [1 - 0] Oscar
39' [2 - 0] Oscar
55' [3 - 0] K. Rodrigues
64' [3 - 1] N. Araujo
81' [3 - 2] I. Aspas
71' G. Fernandez ("Celta") pašalintas iš aikštės