"La Liga": "Sevilla" prarado pirmuosius taškus, baskų derbį laimėjo "Athletic"

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse penktadienį buvo sužaistos pirmos dvejos 3-ojo turo rungtynės.

Pirmoje dvikovoje "Sevilla" namuose susigrūmė su Vigo "Celta". Visą rungtynių laiką dominavę andalūzai turėjo tenkintis lygiosiomis 1:1.

81-ąją minutę Franco Vazquezas išvedė šeimininkus į priekį. Atrodė, kad šis įvartis jau taps lemiamu šiose rungtynėse, tačiau vos po trijų minučių rezultatą išlygino ir tašką "Celtai" išplėšė Denisas Suarezas.

"Sevilla" komanda Ispanijos pirmenybėse prarado pirmuosius taškus.

Kitose rungtynėse susigrūmė du baskų klubai – Bilbao "Athletic" prieš "Real Sociedad". Pirmajame kėlinyje įvarčius sumušę Bilbao futbolininkai pasiekė pergalę rezultatu 2:0.

Į priekį šeimininkus išvedė Inaki Williamsas, o pergalę 28-ąją minutę meistrišku smūgiu užtvirtino Raulis Garcia.

"Athletic" kartu su "Sevilla" turi septynis taškus. "Real Sociedad" komandai tai buvo pirmoji nesėkmė šiame sezone.

"Sevilla" 1 - 1 "Celta"
81' [1 - 0] F. Vazquez
84' [1 - 1] D. Suarez

"Athletic Bilbao" 2 - 0 "Real Sociedad"
11' [1 - 0] I. Williams
28' [2 - 0] R. Garcia