"La Liga": "Valencia" vėl liko be pergalės, "Alaves" išplėšė tašką Žironoje

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse šeštadienį sužaistos ketverios 19-ojo turo rungtynės.

Vėl lygiąsias namuose pasiekė "Valencia", kuriai šį sezoną tai buvo jau 11 kartas, kai rungtynes užbaigia iškovodama tašką. "Šikšnosparniai" neišlaikė pranašumo sužaidė 1:1 su "Real Valladolid".

71-ąją minutę Dani Parejo išvedė šeimininkus į priekį, tačiau svečiai 82-ąją minutę nuliūdino "Mestalla" stadioną.

Tokiu pačiu rezultatu rungtynėse baigėsi Žironoje, kur vietos "Girona" neleido išsivežti pergalės puikiai šį sezoną žaidžiančiai "Alaves" komandai.

12-ąją minutę Christianas Stuani fantastišku smūgiu įmušė pirmąjį mačo įvartį, tačiau "Alaves" antrojo kėlinio pradžioje Borja Bastonos pastangų dėka išlygino rezultatą.

"Alaves" vis dar išlieka ketvirtoje vietoje už savo nugaros palikdama Madrido "Real", tačiau pergalės atveju pastarieji gali grįžti į ketvertuką.

Dar kita akistata baigėsi minimalia "Leganes" pergale prieš lygos autsaiderę "Huescą".

Paskutinėje vakaro dvikovoje po tikros dramos triumfavo Madrido "Getafe". "Villarreal" 76-ąją minutę išlygino rezultatą, kuris vedė komandas prie lygiųjų, tačiau 89-ąją Angelis grąžino svečiams pranašumą. Ties dvikova nesibaigė – po kelių minučių į "Getafe" vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, tačiau svečiai liko nenubausti, kai Karlas Ekambi nesugebėjo atlikti tikslaus smūgio.

"Valencia" 1 - 1 "Real Valladolid"
71' [1 - 0] D. Parejo
82' [1 - 1] R. Alcaraz
54' Rodrigo ("Valencia") nerealizavo 11 m. baudinio

"Girona" 1 - 1 "Alaves"
12' [1 - 0] C. Stuani
50' [1 - 1] B. Baston

"Leganes" 1 - 0 "Huesca"
73' [1 - 0] Y. En Nesyri

"Villarreal" 1 - 2 "Getafe"
52' [0 - 1] J. Molina
76' [1 - 1] L. Cabrera (į savus vartus)
89' [1 - 2] Angel
90+2' K. Ekambi ("Villarreal") nerealizavo 11 m. baudinio