La Ligos 34-as turas © Eurofootball.lt
Šį savaitgalį buvo sužaistos Ispanijos čempionato ("La Liga") 34-o turo rungtynės. Mes pateikiame trumpus tų rungtynių aprašymus.

Šeštadienis

"%c00102" 3 - 1 "%c00017"
63' [1 - 0] Fredson
81' [2 - 0] Raducanu
87' [3 - 0] Raducanu
90' [3 - 1] Fernando Torres
Dėl išlikimo lygoje kovojantys "Espanyol" futbolininkai nugalėjo svečius iš Madrido. Ši, gana netikėta pergalė, leido Barselonos komandai susilyginti taškais su 17-oje vietoje esančiais "Valladolid" futbolininkais.

"%c00106" 1 - 1 "%c00089"
21' [0 - 1] Victor
41' [1 - 1] Manuel Canabal
"Deportivo" vienuolikė nesugebėjo išsaugoti turėtos persvaros po Victoro įvarčio. Šios lygiosios beveik užbraukė La Korunijos futbolininkams visas viltis kovoti dėl trečios vietos. "Malaga" futbolininkai vis dar nepraranda šansų kitais metais rungtyniauti UEFA taurėje. Juos nuo išsvajotosios 6-osios vietos skiria tik 1 taškas.

Sekmadienis

"%c00020" 1 - 0 "%c00018"
49' [1 - 0] Munoz
Likus keturiems turams iki čempionato pabaigos Vigo "Celta" futbolininkai nepraranda šansų kitais metais ir toliau rungtyniauti "La Ligoje". Dabar juos nuo 17-oje vietoje esančių "Valladolid" futbolininkų skiria tik 1 taškas.

"%c00005" 0 - 2 "%c00095"
42' [0 - 1] Antonio Pacheco
54' [0 - 2] Pablo Redondo
Puikiai sezoną pradėję Santandero futbolininkai pateko į gilią duobę. Visas rungtynes iniciatyvą turėję "La Liga" naujokai, "Albacete" futbolininkai, iškovojo pelnytą pergalę.

"%c00097" 2 - 1 "%c00091"
14' [1 - 0] Benjamin Esono
20' [2 - 0] Dani
45' [2 - 1] Nihat Kahveci
Lygos vidutiniokų dvikova minimalia persvara laimėjo Sevilijos miesto futbolininkai.

"%c00077" 1 - 3 "%c00021"
16' [0 - 1] Andrija Delibasic
59' [1 - 1] Jose Chema
68' [1 - 2] Fernando Correa
84' [1 - 3] Fernando Correa
Namie rungtynes žaidę "Valladolid" futbolininkai pralaimėjo "Mallorca" vienuolikei ir susikomplikavo savo padėtį turnyrinėje lentelėje.

"%c00086" 1 - 0 "%c00087"
63' [1 - 0] Quique Alvarez
"Villarreal" ganėtinai sunkiai nugalėjo paskutinėje "La Ligos" vietoje esančius "Murcia" futbolininkus ir įsijungė į kovą dėl teisės kitais metais rungtyniauti UEFA taurėje.

"%c00108" 4 - 4 "%c00107"
4' [0 - 1] Casquero
26' [1 - 1] David Villa Sanchez
42' [2 - 1] David Villa Sanchez
47' [2 - 2] Casquero
53' [3 - 2] David Villa Sanchez
57' [4 - 2] David Villa Sanchez
67' [4 - 3] Baptista (11m.)
90' [4 - 4] Carlitos
Tikra įvarčių fiesta! "La Romareda" stadione susirinkę sirgialiai galėjo mėgautis nepakartojamu reginiu. Nors jų mylima komanda ir nelaimėjo, tačiau už ryžtą visi "Zaragoza" futbolininkai nusipelnė ovacijų. Verta paminėti, kad visus 4-is įvarčius namų komandai pelnė jaunasis Davidas Villa Sanchezas.

"%c00003" 1 - 2 "%c00006"
54' [1 - 0] Santiago Solari
58' [1 - 1] Patrick Kluivert
86' [1 - 2] Xavier Xavi
Mače, kuris vadinamas "El Clasico", pergalę rezultatu 2-1 iškovojo Katalonijos futbolininkai. Ši pergalė labai padidino įtampą kovoje dėl Ispanijos čempionato nugalėtojo vardo. Rungtynių chronologiją galite sužinoti paspaudę čia.

"%c00039" 1 - 1 "%c00004"
14' [0 - 1] Jorge Lopez (11m.)
31' [1 - 1] Asier del Horno
Ispanijos čempionato lyderiai, žaidę be savo traumuoto lyderio Pablo Aimaro, nesugebėjo įveikti 5-oje vietoje esančių "Athletic" futbolininkų. Abi ekipos labai blankiai rungtyniavo antrąjį kėlinį, taip parodydamos, kad lygiosios juos tenkina.