Laiku susizgribusi Prancūzija žengė į ketvirtfinalį (VIDEO)

Pirmadienį Prancūzijos rinktinė 2-0 rungtynių pabaigoje palaužė Nigeriją ir pateko į pasaulio čempionato ketvirtfinalį.

Rungtynes europiečiai pradėjo vangiai ir progų pasižymėti nesukūrė.

Tuo tarpu Nigerija demonstravo, kad nesileis mušama ir bandė išlaikyti iniciatyvą puolime.

18-ąją minutę prancūzų gerbėjai nustėro - Emenike pasiuntė kamuolį į Lloriso ginamus vartus. Vis dėlto teisėjas užfiksavo nuošalę.

Po šalto dušo "mėlynieji" nusprendė nejuokauti ir surengė itin pavojingą išpuolį. M.Valbuena perdavė kamuolį į baudos aikštelę P.Pogba ir saugas bandė vienu lietimu nuginkluoti afrikiečių vartininką. Enyeama pademonstravo puikią reakciją ir smūgį atrėmė.

33-iąją minutę bandė pasižymėti Debuchy, tačiau kamuolys nuskriejo aukštai į tribūnas.

Antroji susitikimo dalis nesėkmingai prasidėjo Onanzi - Nigerijos treneris buvo priverstas pakeisti žiaurią Matuidi pražangą patyrusį saugą.

70-tąją minutę afrikiečiai turėjo paplušėti iš peties - Victoras Mosesas tik nuo vartų linijos numušė K.Benzema spirtą kamuolį.

Dar po kelių akimirkų tolimas Cabaye šūvis atsimušė į skersinį, K.Benzema taip pat neišnaudojo progos.

Visgi Enyeama neatsilaikė - po kampinio vartininkas nesugavo kamuolio ir P.Pogba nukreipė jį į vartus. Palūžę afrikiečiai beveik nekėlė grėsmės Prancūzijai.

Rungtynių pabaigoje J.Yobo kovojo su Griezmannu ir netyčia dar kartą nuginklavo savo ekipos vartininką - 2-0.

Prancūzija 2 - 0 Nigerija

79' [1 - 0] P.Pogba

90' [2 - 0] J.Yobo (į savus vartus)

Startinės sudėtys:

Prancūzija: Lloris (c), Debuchy, Evra, Varane, Cabaye, Valbuena, Giroud, Benzema, Matuidi, Pogba, Koscielny.

Nigerija: Enyeama, Yobo (c), Ambrose, Musa, Odemwingie, Emenike, Mikel, Moses, Oshaniwa, Onazi, Omeruo.