"Las Palmas" namuose patiesė "Valencia" (VIDEO)

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse pirmadienį vakare sužaistos paskutinės 20-ojo turo rungtynės.

"Las Palmas" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su "Valencia" vienuolike. "Šikšnosparniai" buvo įgiję vieno įvarčio pranašumą, tačiau šeimininkai nesutriko ir šventė pergalę rezultatu 3-1.

"Valencia" į priekį įsiveržė 21-ąją minutę, kai po Jose Gaya perdavimo pasižymėjo Santi Mina. Vis dėlto iki pirmojo kėlinio pabaigos svečiams išsaugoti pranašumo nepavyko - 42-ąją minutę rezultatą išlygino Jonathanas Viera.

Antrasis kėlinys svečiams iš Valensijos prasidėjo itin nesėkmingai - vos per tris minutes dvi geltonas korteles gavo ir aikštę palikti turėjo puolėjas Muniras El Haddadi.

Po šio epizodo "Valencia" sutriko ir varžovai greit įgijo nepavejamą pranašumą. 58-ąją minutę Mauricio Lemos išvedė šeimininkus į priekį, o pergalę po trijų minučių užtvirtino Kevinas-Prince'as Boatengas.

"Las Palmas" po 20 turų užima 11-ąją poziciją, o prie štai dvi pergales iš eilės iškovojusi "Valencia" tenkinasi 15-ąja vieta.

"Las Palmas" 3 - 1 "Valencia"
21' [0 - 1] S. Mina
42' [1 - 1] J. Viera
58' [2 - 1] M. Lemos
61' [3 - 1] K. Boateng
51' Munir ("Valencia") pašalintas iš aikštės

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10058780" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>