Latvijoje – M. Grigaravičiaus rezultatyvus perdavimas

Šeštadienį Latvijoje rezultatyvų perdavimą atliko Mindaugas Grigaravičius. Tiesa, 23-ejų lietuvio pastangų nepakako – jo atstovaujama Rygos „Metta-LU“ aukščiausiojo kaimyninės šalies diviziono „Virsliga“ II turo rungtynėse svečiuose 2:3 (1:2) pralaimėjo to paties miesto „Rīgas FS“. Pastarajai priklauso lietuvis Darius Kazubovičius.

Pirmasis rungtynių įvartis pelnytas 12-ąją minutę. Po M. Grigaravičiaus pakelto kampinio kilo sumaištis. Kamuolys vartų tinkle atsidūrė nuo buvusio Pakruojo „Kruojos“ vartininko Kristapo Dzelmės (1:0).

36-ąją minutę „Rīgas FS“ rezultatą išlygino. Įmušė po perdavimo iš kairės sėkmingai atrajame aukšte pakovojęs futbolininkas iš Gambijos Ensa Njie (1:1). Šeimininkai panašų įvartį pelnė ir 40-ąją minutę. Aleksejus Višņakovas skersavo kamuolį iš dešinės, kur perdavimą priėmė Raivis Jurkovskis (1:2). 47-ąją minutę tas pats 19-metis latvis pasižymėjo galva. Po perdavimo iš dešinės (1:3).

81-ąją minutę kamuolį aikštės viduryje perėmė Edgaras Vardanjanas. Latvis atliko perdavimą M. Grigaravičiui. Lietuvis protingai grąžino kamuolį E. Vardanjanui. Šis atsidūrė vienas prieš vartininką K. Dzelmę ir pelnė įvartį (2:3).

„Metta-LU“ rungtynes baigė dešimtiese. 48-ąją minutę už antrąją geltoną kortelę iš aikštės pašalintas Ingaras Stuglis.

M. Grigaravičius žaidė visas rungtynes, D. Kazubovičius liko tarp atsarginių.

„Rīgas FS“ iškovojo pirmuosius tris taškus šio sezono „Virsligoje“. „Metta-LU“ taip pat turi tris taškus iš šešių galimų.

Artimiausias rungtynes M. Grigaravičiaus komanda žais balandžio 2-ąją namie su „Riga“. D. Kazubovičiaus ekipa balandžio 3-ąją svečiuose susitiks su Daugpilio „BFC Daugavpils“.