„Lazio“ be vargo susitvarkė su „Salernitana“ vienuolike © JumpStory nuotr.

Romos „Lazio“ ekipa išvykoje be didesnių rūpesčių rezultatu 3:0 įveikė „Salernitana“ ekipą.

Rungtynes svečiai pradėjo nuostabiai. Jau 7 minutę Ciro Immobile techniškai priimė komandos draugo perdavimą, apžaidė prieš save buvusį gynėją ir šaltakraujiškai nuginklavo priešininkų vartininką.

Vos už trijų minučių Immobile į savo sąskaitą įsirašė dublį. Italas stipriu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo 2:0.

Antrame kėlinyje vaizdas išliko panašus ir „Lazio“ sugebėjo patrigubinti savo persvarą. 66 minutę Manuelis Lazzari suklaidino gynėją ir galingu smūgiu į apatinį dešinį vartų kampą nepaliko šansų vartininkui Vidui Belecui.

Po šių rungtynių „Lazio“ bent kol kas rikiuojasi 6 pirmenybių pozicijoje. Tuo tarpu, „Salernitana“ vis dar išgyvena sunkų sezoną ir lieka paskutinėje vietoje.