„Lazio“ išvykoje nepaliko šansų „Fiorentina“ futbolininkams © IMAGO/sportphoto24 nuotr.

Pirmadienio vakarą vykusiose „Serie A“ rungtynėse „Lazio“ išvykoje rezultatu 4:0 sutriuškino „Fiorentina“ futbolininkus.

Pirmasis mačo įvartis krito 11 minutę. Smūgiu galva šeimininkų vartininiką nuginklavo matias Vecino.

„Lazio“ savo persvarą padvigubino 25 minutę. Po puikaus Sergejaus Milinkovičiaus-Savičiaus perdavimo į baudos aikštelę smūgiu galva įvartį pelnė Mattia Zaccagni.

Svečiai savo oponentus galutinai pribaigė rungtynių pabaigoje. 85 minutę pasižymėjo Luisas Alberto, o 90+1 minutę „Lazio“ pergalę įtvirtino kamuolį į viršutinį vartų kampą pasiuntęs Ciro Immobile.

Po šio susitikimo „Lazio“ rikiuojasi trečioje turnyrinės lentelės pozicijoje, o juos nuo pirmoje vietoje esančių „Napoli“ futbolininkų skiria trys taškai. Savo ruožtu, „Fiorentina“ išgyvena ne pačius geriausius laikus ir šiuo metu rikiuojasi trylikti.