„Lazio” išvykoje susitvarkė su „Fiorentina“ ekipa © JumpStory nuotr.

Šeštadienio vakarą Romos „Lazio“ išvykoje rezultatu 3:0 įveikė „Fiorentina“.

Pirmajame kėlinyje abi komandos turėjo keletą progų pasižymėti, tačiau tiek „Fiorentinos“, tiek „Lazio komandos vartininkai sužaidė užtikrintai ir išlaikė rezultatą lygų – 0:0.

Antroje rungtynių pusėje savo pranašumą įrodė Maurizio Sarri auklėtiniai.

52 minutę Mattia Zaccagni atliko puikų perdavimą Sergejui Milinkovic-Saviciui ir pastarasis užtikrintu smūgiu į artimą vartų kampą nuginklavo priešininkų vartininką Pietro Terracciano.

„Lazio“ nemažino apsukų ir 70 minutę padvigubino persvarą. Svečių puolimo lyderis Ciro Immobile atliko puikų solo reidą ir užbaigė jį užtikrintu smūgiu į apatinį dešinį vartų kampą.

Rungtynėse visi klausimai buvo išspręsti 81 minutę. „Fiorentinos“ gynėjas Cristiano Biraghi bandydamas išmušti į vartus skriejantį kamuolį, pasiuntė jį savus vartus ir rezultatas tapo 3:0.

Po šios pergalės „Lazio“ kyla į šeštąją Italijos pirmenybių poziciją. Tuo tarpu „Fiorentinos“ futbolininkai turi tenkintis aštuntąja vieta.