„Lazio“ netikėtai išvykoje nusileido „Lecce“ futbolininkams © ZUMAPRESS.com nuotr.

Trečiadienio vakarą vykusiose „Serie A“ rungtynėse Romos „Lazio“ išvykoje rezultatu 2:1 nusileido „Lecce“ futbolininkams.

Pirmieji šiame mače pasižymėjo svečiai. 14 minutę savo komandą į priekį išvedė Ciro Immobile.

Tačiau, „Lecce“ nebuvo linkusi nuleisti rankų ir antrame kėlinyje sugebėjo persverti rezultatą. 57 minutę atšokusį kamuolį į vartus pasiuntė Gabrielis Strefezza, o 71 minutę po Federico Di Francesco perdavimo pasižymėjo Lorenzo Colombo.

Po šių rungtynių „Lazio“ krenta į penktąją turnyrinės lentelės poziciją ir taškais susilygina su gretimame mače pergalę iškovojusiai ir laipteliu žemiau esančiai „Roma“ ekipai. Tuo tarpu, „Lecce“ rikiuojasi dvyliktoje vietoje.