"Lazio" palaužė "Inter" ir pakilo į antrąją vietą "Serie A" pirmenybėse

Sekmadienio vakarą buvo sužaistos centrinės "Serie A" 24-ojo turo rungtynės.

Svarbią pergalę namuose iškovojo Romos "Lazio" ekipa, kuri rezultatu 2:1 palaužė Milano "Inter".

Pirmasis kėlinys sėkmingiau susiklostė svečiams iš Milano, kurie į priekį išsiveržė 44-ąją minutę po to, kai pirmąjį savo įvartį "Inter" gretose pelnė tik šią žiemą į Italiją atvykęs Ashley Youngas.

Antrąjį kėlinį kur kas sėkmingiau pradėjo jau "Lazio" ekipa, kuri po 50-ąją minutę Ciro Immobile realizuoto 11 metrų baudinio išlygino rezultatą.

Lemiamas momentas šiame mače įvyko 69-ąją minutę, kuomet baudos aikštelėje kamuolį gavęs Sergėjus Milinkovičius-Savičius pelnė pergalingą įvartį ir leido Romos ekipai įsirašyti tris itin svarbius taškus.

Ši pergalė "Lazio" leido pakilti į antrąją vietą turnyrinėje lentelėje, o "Inter" nukrito į trečiąją.

Straipsnio įvertinimas: 6 0
  • Man Telis

Vis įdomiau jau 3 klubai varžosi dėl titulo. Pagaliau pasipriešinimo gaus Juve

• 0
  • scearys

pavargo interas, net conte nepadeda kai kada koncentracija jiems islaikyti. O Lazio tai fantastiska komanda, sezono pradzioje jau taikesi savo pagrindini pergaliu kalvi Inzaghi atleisti. Manau vertas demesio specialistas, galetu ir Juve ar Milanas bandyti ant jo tinklus mesti. Zaidejai absoliutus vidutiniokai, bet viskas sustyguota ir veikia kaip tobulas mechanizmas.