"Lazio" palaužė lygos naujokus, "Sampdoria" sutriuškino "Napoli" ir pasižymėjo nuostabiu įvarčiu

„Serie A“ pirmenybėse sekmadienio vakarą netrūko sudėtingų kovų, staigmenų ir įvarčių gausos.

„Lazio“ ekipa galėjo tikėtis kiek lengvesnės kovos, tačiau lygos naujokė „Frosinone“ metė rimtą iššūkį. Nepaisant to, „Lazio“ iškovojo pergalę 1:0.

Vienintelį rungtynių įvartį 49-ąją minutę įmušė Luisas Alberto.

„Lazio“ ekipai tai buvo vos pirmieji taškai „Seria A“ pirmenybėse po sužaistų trijų turų.

Tuo metu praėjusio sezono vicečempionė „Napoli“ patyrė triuškinantį pralaimėjimą 0:3 „Sampdoria“ ekipai.

„Sampdoria“ ekipai 11-ąją ir 32-ąją minutes įvarčius įmušė Gregoire‘as Defrelis, o 75-ąją minutę Fabio Quagliarella visiškai nužudė „Napoli“ ekipą fantastišku įvarčiu kulnu.

„Napoli“ ekipai tai buvo pirmi prarasti taškai. Tuo tarpu „Sampdoria“ komandai tai buvo antrosios sezono rungtynės ir pirmoji pergalė.

Kiek anksčiau „Fiorentina“ ekipa 1:0 palaužė „Udinese“ po M. Benassi įvarčio 73-ąją minutę.

„Cagliari“ tokiu pačiu rezultatu įveikė „Atalanta“ vienuolikę, o „Chievo“ ir „Empoli“ užbaigė rungtynes nulinėmis lygiosiomis.

Tikra vakaro puošmena tapo „Sassuolo“ ir „Genoa“ ekipų dvikova. „Sassuolo“ pergalę pasiekė po aštuonių įvarčių fiestos rezultatu 5:3.

„Lazio“ 1:0 „Frosinone“
49‘ [1-0] L. Alberto

„Sampdoria“ 3:0 „Napoli“
11‘ [1-0] G. Defrel
32‘ [2-0] G. Defrel
75‘ [3-0] F. Quagliarella

„Fiorentina“ 1:0 „Udinese“

„Atalanta“ 0:1 „Cagliari“