Lazio žengė didelį žingsnį Italijos taurės link © Eurofootball.lt
Romoje sužaistos Italijos taurės pirmosios varžybos tarp vietos "%c00019" klubo ir Turino "%c00038". Pergalę rezultatu 2-0 iškovojo šeimininkai.

Romos Olimpinis stadionas buvo beveik pilnutėlis, ir tai kūrė gerą atmosferą.

Jau pirmąją varžybų minutę, neatlaikęs įtampos "Juventus" treneris Marcello Lippi kaip ir įpratęs, ėmė rūkyti.

Pirmieji progą turėjo "Juventus". Mauro Camoranesi skersavo kamuolį į baudos aikštelę, o Marco Di Vaio griūdamas kyštelėjo koją ir pavojingai smūgiavo, bet "Lazio" fanų laimei, vartininkas Matteo Sereni sureagavo į šį smūgį ir jį atmušė.

Netrukus sekė dar kelios pavojingos "Juve's" atakos.
Šeimininkai atsibudo tik kėlinio pabaigoje ir net sugebėjo pelnyti įvartį, bet teisėjas Collina neįskaitė jo, įžvelgęs pražangą prieš "Juventus" vartininką Chimenti.

Nuo antrojo kėlinio pradžios užvirė atkakli kova. 53-ąją minutę Pessoto nugriovė "Lazio" žaidėją baudos aikštelėje ir už tai buvo skirtas 11 metrų baudinys, bet Cesar'o bandymą puikiai atrėmė Chimenti.

Pirmasis įvartis į "Juve's" vartus krito 60-ąją minutę. Jį po Couto perdavimo įmušė Fiore.

Po 20 minučių Fiore įmušė ir antrąjį įvartį. Po kampinio nuo gynėjo atšokusį kamuolį į vartus jis pasiuntė griūdamas per save.

Netrukus po antrojo įvarčio neišlaikė "Juve's" gynėjo Igoro Tudoro nervai. Jis už grubų žaidimą buvo pašalintas iš aikštės.

Likus žaisti apie 10 minučių "Juventus" liko 10-yje ir nesugebėjo sušvelninti rezultato.

Atsakomosios varžybos vyks Turine, Delle Alpi stadione.

Mačo statistika:

"Lazio - "Juventus" 2 - 0

Įvarčiai: 60', 80' %p00137

51' %p0120 neišnaudojo 11m. baudinio.
81' %p01442 pašalintas iš aikštės.