Lažybų skandalas Ispanijoje: sulaikytas buvęs "Real" žaidėjas bei "Huesca" prezidentas

Antradienio rytą Ispanijos teisėsauga sulaikė grupę žinomų asmenų, kurie, kaip įtariama, susiję su nelegaliomis futbolo lažybomis.

"Servimedia" skelbia, kad tarp sulaikytųjų yra buvęs "Real" gynėjas Raulis Bravo, "Valladolid" klube rungtyniaujantis Borja Fernandezas, Inigo Lopezas iš "Deportivo" bei futbolininko karjerą jau baigęs Carlosas Aranda.

Sulaikytas buvo ir "Huesca" prezidentas Agustinas Lasosa bei šio klubo medicinos skyriaus vadovas Juanas Carlosas Galindo.

Ispanijos žiniasklaida praneša, kad tarp įtariamųjų gali būti ir daugiau "La Liga" žaidėjų, o vienas jų - Samuelis Saizas iš "Getafe" ekipos.

"La Liga" pranešė, kad 2018-2019 metų sezone policijai buvo pranešta apie aštuonerias rungtynes, kuriose galimai buvo daroma nelegali įtaka rezultatui. 

Taip pat tiriama ir 18 atvejų žemesnėse Ispanijos futbolo lygose, kuomet žaidėjai tiesiogiai galėjo dalyvauti lažybų veikloje.

Ispanijos policija tikisi, kad pavyks demaskuoti visą organizuoto nusikalstamumo grupuotę, kuri susijusi su nelegaliomis lažybomis.

Įsigykite knygą apie sutartas futbolo rungtynes čia.

Straipsnio įvertinimas: 10 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos