Dabartinis "%c00059" klubo treneris Eddie Gray po šio sezono greičiausiai liks savo poste. Tai įrodo klubo direktoriaus Peterio Lorimerio pareiškimas, kad trenerio atleidimas būtų beprotystė.

Buvo kalbama, jog Gray ekipai vadovaus tik iki sezono pabaigos, o vasara ji pakeis G.Strachanas, tačiau klubo prezidento pareiškimas tai paneigė.

P.Lorimeras tiki, kad šio trenerio patirtis futbole yra neįkainuojama. Taip pat direktorius norėtų, kad treneris išsilaikytų svarbius treniravimo egzaminus. Išlaikęs juos jis taptų pilnai kvalifikuotas.

"Turėtum būti pamišelis, kad atleistum kažką su E.Gray lygio patirtimi",- teigia P.Lorimer. "Jis yra realistas ir žino kad dedasi futbolo pasaulyje. Klubo vadovybė mano, kad jis turi pakankamai patirties ir dirbti šiame klube. Bet jis privalo gauti diplomą. Tai yra būtina".

"Leeds" klubas, del jį ištikusios finansinės krizės šiame sezone pralaimėjo daugelį rungtynių ir kol kas kapanojasi Premier lygos apačioje užimdamas 17-ąją vietą bei iškovojęs vos 6 pergales.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos