Legendinio „Copa Libertadores“ turnyro finale – „Fluminense“ triumfas prieš „Boca Juniors“ © AP nuotr.

Legendinis turnyras, legendinė finalo vieta ir puikus finalas – taip pasibaigė „Copa Libertadores“ turnyras.

„Maracanos“ stadione vykusiame finale „Fluminense“ 2:1 po pratęsimo palaužė „Boca Juniors“ komandą.

Germanas Cano 36-ąją minutę išvedė „Fluminense“ į priekį. Lygiai už tiek pat minučių rezultatą išlygino Luisas Advincula, pasižymėjęs nuostabiu smūgiu. Taip viskas nukeliavo į pratęsimą.

Pratęsimo pradžioje nei viena komanda per daug neišsiskyrė, tačiau 99-ąją minutę Johnas Kennedy išvedė Brazilijos komanda į priekį. Šis 21-erių brazilas netrukus už savo pašėlusį įvarčio šventimą gavo antrą geltoną kortelę bei buvo išvarytas iš aikštės.

„Boca Juniors“ netrukus neteko ir savo žaidėjo. Varžovų aikštelėje jie prašė 11 metrų baudinio, įvyko tarp žaidėjų susistumdymas, per kurį Frankas Fabra smogė varžovui.

Dešimtyje likusios komandos nei vieno įvarčio per likusį laiką nepelnė ir „Fluminense“ pirmą kartą šio turnyro istorijoje laimėjo pirmą vietą. Ji žais ir pasaulio klubo taurėje.

Šiame mače žaidė tokie žinomi žaidėjai bei talentai – Valentinas Barco, Edinsonas Cavani, Dario Benedetto, Sergio Romero („Boca Juniors“) ir nugalėtojai Marcelo, Andre, Felipe Melo Ganso („Fluminense“).