Legendinis Kaka paskelbė apie karjeros pabaigą (VIDEO)

Dar viena futbolo legenda atsisveikina su didžiuoju futbolu - 35-erių metų brazilas Kaka socialiniame tinkle paskelbė, kad į aikštę nebesugrįš.

Legendinis brazilas, kuris su nacionaline komanda 2002 metais tapo pasaulio čempionu, šiais metais dar rungtyniavo Jungtinėse Amerikos Valstijose, tačiau po kontrakto pabaigos su "Orlando City" nusprendė kabinti futbolo batelius ant vinies.

"Tėve, tai buvo daug daugiau nei galėjau kada nors įsivaizduoti. Ačiū tau! Dabar esu pasiruošęs žengti naują karjeros žingsnį. Dievo vardu sakau amen!", - savo Twitter paskyroje rašė futbolininkas, pasidalinęs nuotrauka su garsiuoju užrašu "I Belong To Jesus".

Kaka geriausiai yra žinomas iš tų laikų, kai rungtyniavo "Milan" klube. Savo inteligentišku žaidimu išsiskyręs atakuojantis saugas madų sostinėje ekipoje rungtyniavo nuo 2003 iki 2009 metų.

Būtent po šio laikotarpio brazilas nusprendė priimti naują karjeros iššūkį - už tuo metu įspūdingą sumą išvyko į Madrido "Real", kur gana sėkmingai rungtyniavo iki skaudžių traumų, turėjusių įtaką iki pat šiol.

Per visą savo karjerą Kaka iš viso vilkėjo keturių komandų marškinėlius - be "Milan" ir "Real" jis taip pat atstovavo savo gimtajam "Sao Paulo" bei minėtam "Orlando City".

Iš viso per visą savo karjerą atakuojantis futbolininkas klubuose sužaidė 654 rungtynes ir pelnė 208 įvarčius. Sykį brazilas su "Milan" triumfavo UEFA Čempionų lygoje, o taip pat laimėjo Ispanijos ir Italijos futbolo pirmenybes.

Brazilijos rinktinėje Kaka spėjo sužaisti 92 rungtynes ir pelnyti 29 įvarčius. Kaka per savo karjerą taip pat įsirašė į "Ballon d'Or" rinkimų istoriją - jis 2007 metais buvo pripažintas geriausiu planetos futbolininku.

Manoma, kad Kaka karjerą tęs "Milan" klube užimdamas sporto direktoriaus pareigas.<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="pt" dir="ltr">Father,<br>It was much more than I could ever imagined. Thank you! I’m now ready for the next journey. In Jesus name. Amem. <br><br>Pai,<br>Foi muito mais do que eu pedi ou imaginei!Obrigado! Eis-me aqui para próxima jornada. Em nome de Jesus. Amém. <a href="https://t.co/PofZBAV0BE">pic.twitter.com/PofZBAV0BE</a></p>&mdash; Kaka (@KAKA) <a href="https://twitter.com/KAKA/status/942419836872912896?ref_src=twsrc%5Etfw">December 17, 2017</a></blockquote><script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script> <iframe width="500" height="323" src="https://www.youtube.com/embed/XmOvk3OCNlg" frameborder="0" gesture="media" allow="encrypted-media" allowfullscreen></iframe>

Straipsnio įvertinimas: 9 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos