„Legia“ chuliganai sukėlė skandalą: „pasisavino“ Vilnių ir Lvivą

Varšuvos „Legia“ ekipos gerbėjai garsėja ne tik savo įspūdingais pirotechnikos šou.

Vakarykščiame UEFA Konferencijų lygos mače lenkų klubo chuliganai sugebėjo sukelti skandalą.

Krokuvoje vykusiame susitikime prieš Donecko „Šachtar“ ekipą ultros iškėlė plakatą, kuriame teigė, kad Vilnius bei Ukrainos miestas Lvivas priklauso Lenkijai.

Šis poelgis pribloškė lenkų žurnalistus, kurie savo straipsniuose pasmerkė tokį poelgį.

Rungtynes 2:1 laimėjo „Legia“ komanda.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...