„Leicester“ bei „Bayer“ domisi „Celtic“ jaunaisiais žaidėjais © PA nuotr.

Fabrizio Romano skelbia, jog „Leicester“ šiuo metu aktyviai derasi bei yra pažengusiose derybose su „Celtic“ dėl jų puolėjo Odsonnes Edouardo. Daug klubu šiuo prancūzu domisi, todėl „lapės“ bando viską kuo greičiau užbaigt. 

Pats Odsonne praeitą sezoną visuose turnyruose „Celtic“ gretose mušė 18 įvarčių bei atidavė 3 rezultatyvius perdavimus. 

Taip pat Lėverkuzeno „Bayer“ bei „Newcastle“ domisi Škotijos komandos gynėjo Kristofferio Ajero paslaugomis, kuris praeitą sezoną irgi buvo vienas iš svarbiausių „Celtic“ žaidėju. 23-ejų centro gynėjas praeitą sezoną sužaidė 35 rungtynes Škotijos čempionate, įmušė 2 įvarčius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus. 

Pačiam „Celtic“ klubui praeitas sezonas tikrai buvo nesėkmingas, „Rangers“ juos čempionate smarkiai pranoko, titulų nebuvo iškovota ir laimėtų lygos titulų serija buvo nutraukta. 

Negana to, legendinis Škotijos klubas vis dar ieško ir naujo trenerio. Buvo daug gandų apie buvusį „Bournemouth“ strategą Eddie Howe, tačiau dabar „Sky Sports“ skelbia, jog „Celtic“ pasiekė žodinį susitarimą su graikiškų šaknų turinčiu australu strategu Ange Posteceglou, po to kai nepavyko susitart su Howe. 

Australas visą savo karjerą dirbo Australijoje, išskyrus 2008 metais kai trumpam buvo perėmęs Graikijos klubo „Panachiki“ vairą, o šį sezoną taip pat buvo išimtis: strategas stojo prie Japonijos pirmos lygos komandos Jokohamos „F Marinos“ vairo. 

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos