„Leicester“ eliminavo „Man Utd“ iš FA taurės © PA nuotr.

Sekmadienio vakarą sužaistas paskutinis Anglijos FA taurės ketvirtfinalio susitikimas.

Iš turnyro pasitraukė „Manchester United“ futbolininkai, kurie išvykoje rezultatu 1:3 turėjo pripažinti „Leicester“ pranašumą.

„Lapės“ į priekį išsiveržė 24-ąją minutę, kai po itin grubios Fredo klaidos kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Kelechi Iheanacho.

„Man Utd“ rezultatą išlygino ganėtinai greitai – 38-ąją minutę pasižymėjo Masonas Greenwoodas.

Antrajame kėlinyje „Leicester“ vis tik įrodė savo pranašumą. Šeimininkus į priekį dar kartą išvedė Youri Tielemansas, o „lapių“ pergalę 78-ąją minutę įtvirtino dublį pelnęs K. Iheanacho.

Sekmadienį buvo ištraukti ir FA taurės pusfinalio burtai, kurie lėmė, kad šiame etape „Manchester City“ kausis su „Chelsea“, o „Leicester“ stos į kovą su „Southampton“.