"Leicester" sutriuškino "Aston Villa" ir grįžo į pergalių kelią

Nuo sausio pabaigos rungtynių Anglijos "Premier" lygoje nelaimėjęs "Leicester City" vėl prisiminė pergalės skonį.

Brendano Rodgerso treniruojamos "lapės" pirmadienio vakarą namuose 4:0 sutriuškino "Aston Villa" ir nutraukė keturių nelaimėtų rungtynių seriją.

40-ąją minutę "Leicester" ekipą į priekį išvedė Harvey Barnesas. Antrajame kėlinyje jau savo žodį tarė po keitimo aikštėje pasirodęs Jamie Vardy.

63-ąją minutę puolėjas pasižymėjo pirmuoju prisilietimu prie kamuoliu – vos tik pasirodžius aikštėje jis realizavo 11 metrų baudinį.

Trečiąjį įvartį J. Vardy pasiekė 80-ąją minutę, o galutinį tašką po 5 minučių padėjo taip pat antru tiksliu smūgiu pasižymėjęs H. Barnesas.

"Leicester" ekipa per paskutines ketverias rungtynes buvo iškovojusi vos du taškus. Ši pergalė padėjo susigrąžinti 5 taškų persvarą prieš ketvirtoje vietoje žygiuojantį Londono "Chelsea".

"Aston Villa" su 25 taškais lieka priešpaskutinėje vietoje.

"Leicester" 4 - 0 "Aston Villa"
40' [1 - 0] H. Barnes
63' [2 - 0] J. Vardy (11 m. baudinys)
80' [3 - 0] J. Vardy
85' [4 - 0] H. Barnes