„Leicester“ užtikrintai susitvarkė su „Tottenham“ © PA nuotr.

Sekmadienį 14-ojo Anglijos „Premier“ lygos turo rungtynėse užtikrintą pergalę išvykoje iškovojo „Leicester City“ futbolininkai, kurie rezultatu 2:0 susitvarkė su „Tottenham“ pasipriešinimu.

„Lapės“ pirmąjį įvartį pelnė prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą. Serge'as Aurieritin neprotingai baudos aikštelėje stumtelėjo varžovą į nugarą, o po VAR peržiūros teisėjas skyrė 11 metrų baudinį į šeimininkų vartus, kurį sėkmingai realizavo Jamie Vardy.

Antrąjį kėlinį „Leicester“ pradėjo dar vienu įvarčiu, tiesa, po VAR peržiūros Jameso Maddisono tikslus smūgis buvo anuliuotas.

Nepaisant to, „lapės“ savo pranašumą padvigubino 59-ąją minutę, kai J. Vardy smūgiuotas kamuolys pataikė į „Tottenham“ gynėją Toby Alderweireldą, kuris nukreipė jį į savo vartų tinklą.

Ši pergalė „Leicester“ ekipai leido pakilti iki antrosios turnyrinės lentelės vietos, o visai neseniai pirmoje pozicijoje buvę „Tottenham“ futbolininkai dabar žengia ketvirti.

„West Bromwich Albion“ 0:3 „Aston Villa“

„Brighton“ 1:1 „Sheffield United“