„Leipzig“ išmetė bejėgius „Borussia“ futbolininkus iš Vokietijos taurės © AFP nuotr.

Trečiadienio vakarą vykusiose Vokietijos taurės ketvirtfinalio rungtynėse „Leipzig“ namuose rezultatu 2:0 palaužė Dortmundo „Borussia“ futbolininkus.

„Leipzig“ kontrolę savo rankose turėjo visų rungtynių metu, o pirmąjį įvartį pelnė 22 minutę. Timo Werneris puikiu įvarčiu nuginklavo oponentų vartininką ir rezultatas tapo 1:0.

Likusioje susitikimo eigoje „Borussia“ atrodė itin blankiai ir nesukūrė pavojingų progų. Svečiai sugebėjo sukrapštyti vos du smūgius apskritai ir užtiksavo tik 1 smūgį į vartų plotą.

Visus klausimus „Leipzig“ išsprendė per pridėtą laiką, kuomet 90+8 minutę pasižymėjo Kevinas Kamplas.

Į Vokietijos taurės pusfinalį kelialapius taip pat užsitikrino ir „Stuttgart“, „Eintracht“, bei „Freiburg“ komandos.